شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 15, 2020
صفایی

حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری در پیام آدینه خود ضمن تبریک هفته کرامت به همه ملت و استان ولایت‌مدار بوشهر، نکاتی را با مردم و مسئولان مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، حجت الاسلام و المسلمین غلامعلی صفایی بوشهری در پیامی آدینه خود ضمن تبریک دهه کرامت به همه مردم ایران و استان ولایت‌مدار بوشهر، نکاتی را به مردم و مسئولان توصیه کرد.

در این پیام آمده است:

1. تولد آسمانی حضرت عالم آل محمد امام علی بن موسی الرضا علیه السلام را به همگان تبریک عرض می نمایم. امامی که مظهر کمال ایمان و تجلی الطاف بی پایان الهی است و جهان اسلام را در شرایط سخت و پیچیده آن روز نجات داد و جهانی کرد و از مکتب اهل بیت علیهم السلام پاسداری نمود و بارگاه نورانی اش، قلب آسمانی و تپنده ایران اسلامی است. از خادمان بارگاهش که به استان بوشهر تشریف آورده اند و همه برگزار کنندگان جشن زیر سایه خورشید در استان تشکر و قدردانی می نمایم.

2. وضعیت قرمز و خطرناک استان در بیماری کرونا می‌طلبد که مسئولان محترم در عرصه مدیریتِ مهار و کنترل آن دقت و مجاهدت بیشتری بنمایند و مردم عزیز نیز رعایت دستورالعمل های بهداشتی را دقیقاً عملی کرده و به دیگران نیز توصیه کنند.

بی تردید در صورت عدم مدیریت و مراعات، شاهد شیوع گسترده بیماری و فوت مردم عزیز خواهیم بود. صمیمانه از تلاش های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان تشکر و قدردانی می نمایم و از گروه های جهادی و مردمی تقاضا دارم با تهیه ماسک های مناسب به مردم یاری رسانند.

3. از تمامی کارفرمایان تقاضا می کنم که حقوق کارکنان و کارگران را به موقع پرداخت کنند که در این شرایط سخت اقتصادی و شیوع بیماری کرونا بتوانند زندگی و معیشت خود را با حداقل های مالی موجود مدیریت نمایند.

4. اشتغال جوانان و حل مشکل اقتصادی و معیشت مردم و تسریع در احداث راه آهن و تامین آب شرب استان و مهار بیماری کرونا از مهمترین مسائل روز استان است که امیدوارم مسئولان گرامی در جهت حل آن در تأمین اعتبارات لازم و مدیریت جهادی آن موفق باشند.

5. چهارده تیر ماه روز قلم و بزرگداشت اصحاب نویسندگی را همه به تلاشگران فرهنگ و ادب تبریک عرض می نمایم و یاد و خاطره شهدای این حوزه به ویژه شهید آوینی و امام شهداء را گرامی می‌دارم.

صفایی بوشهری
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8