پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ | Sep 24, 2020
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران

حوزه/ حجت الاسلام صادقی با بیان این که حضور طلاب، روحانیان و گروه های جهادی در کنار مردم دلگرم کننده و امیدبخش خواهد بود، گفت: در این شرایط سخت کرونایی حضور در صحنه طلاب و همکاری با بخش های درگیر با این ویروس منحوس می تواند بخشی از مشکلات امروز کشور را رفع کند.

حجت الاسلام لطیف صادقی، معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در مازندران، بر ضرورت حضور در صحنه طلاب و گروه های جهادی برای مقابله با موج دوم شیوع ویروس کرونا تأکید کرد.

وی با بیان این این که در ابتدای شیوع ویروس کرونا شاهد یک عزم ملی و همگانی در میان همه اقشار جامعه به ویژه طلاب و روحانیان برای مقابله با ویروس کرونا بودیم، افزود: در شرایط این روزهای جامعه که متأسفانه شاهد شیوع دوباره ویروس در کشور هستیم، حضور پررنگ تر طلاب و روحانیان می تواند بسیاری از مشکلات را رفع کند.

استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که همدلی و هم افزایی همه گروه ها و نهادهای کشور در این روزها برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ضروری است، خاطرنشان کرد: حضور مؤثر طلاب و روحانیان جهادی در ماه های اخیر در رفع بسیاری از مشکلات جامعه راهگشا بوده است.

معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که حوزویان در همه صحنه ها پیشگام بوده اند، ادامه داد: این قشر اثرگذار جامعه در کنار عمل به رسالت اصلی خود که همان تبلیغ دین است، در حوادث این چنینی بر اساس تکلیف دینی و انسانی در صحنه حاضر می شوند.

حجت الاسلام صادقی با اشاره به این که توان و ظرفیت دولت برای مقابله با ویروس کرونا محدود است و نیازمند همراهی و همکاری سایر نهادها است، افزود: در جریان رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه که به برکت رهنمودهای مقام معظم رهبری در کشور آغاز شد و ادامه دارد، شاهد مشارکت همه آحاد و بخش های کشور هستیم.

وی با بیان این که برون رفت از شرایط فعلی تنها با عزم و اراده ملی امکان پذیر خواهد بود، خاطرنشان کرد: باید همه بخش های کشور برای ریشه کن شدن این ویروس منحوس تلاش و مجاهدت کنند.

معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که حوزویان همواره ثابت کردند در شرایط سخت پیشگام هستند، افزود: این پیشگامی در جریان مقابله با ویروس کرونا و همچنین کمک به محرومان و نیازمندان بسیار اثرگذار بوده است.

حجت الاسلام صادقی با بیان این که حضور طلاب، روحانیان و گروه های جهادی در کنار مردم دلگرم کننده و امیدبخش خواهد بود، ادامه داد: در این شرایط سخت کرونایی حضور در صحنه طلاب و همکاری با بخش های درگیر با این ویروس منحوس می تواند بخشی از مشکلات امروز کشور را رفع کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8