یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 24, 2021
خریدرایگان

حوزه/ همزمان با ۲۵ مردادماه، روز خانواده و تکریم از بازنشستگان، مرکز نشرهاجر در ابتکاری فرهنگی شرایط خرید رایگان کتاب را ویژه خانواده ها در روز خانواده فراهم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، ، مجتبی حلاج زاده، مدیربازرگانی مرکزنشر هاجر در گفت وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهارکرد: از سال ۸۶ روز ۲۵ ذیحجه (۲۵ مردادماه ۹۹) به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان در تقویم رسمی کشور درج شده و علت انتخاب این روز شأن نزول آیه «هل اتی» در سوره الانسان که راجع به خانواده و استحکام پایه‌های آن است، عنوان شده است.

وی افزود: در دین مبین اسلام خانواده یکی از مهم‌ترین ارکان جامعه محسوب می‌شود. پایبندی به خانواده و جلوگیری از بی‌بندوباری و همچنین ارتقاء جایگاه و تحکیم بنیان خانواده، از جمله مسائلی است که به آن سفارش فراوان می شود و نقش کتاب و کتابخوانی ارتباط مستقیمی با این موضوع دارد.

این فعال صنعت چاپ و نشر ادامه داد: در این طرح فرهنگی افراد با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی نشر هاجر (ناشر تخصصی کتاب زن و خانواده) به نشانی http://hajarpub.ir اقدام به ثبت نام طرح خرید کتاب می کند و در روز ۲۴ مردادماه با توجه به شرایط موجود و پروتکل های بهداشتی از ۴۰ خانواده ای که در سامانه ثبت نام کرده اند در دو مرحله دعوت بعمل می آید تا با حضور در فروشگاه مرکز نشر هاجر به مبلغ یک میلیون ریال کتاب به صورت رایگان خرید کنند.

حلاج زاده تأکید کرد: کسانیکه در این طرح مشمول خرید کتاب رایگان می شوند می بایست به همراه اعضای خانواده و با رعایت شرایط بهداشتی در فروشگاه مرکز نشر هاجر به نشانی خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه اول پلاک ۱۱۴ حضور یابند.

لازم به ذکر است مدت زمان ثبت نام علاقه مندان از امروز تا روز ۲۴ مردادماه می باشد.

لینک مستقیم ثبت نام:

http://hajarpub.ir/%D۸%A۸%D۸%A۷%DB%۸C%DA%AF%D۸%A۷%D۹%۸۶%DB%۸C/۵۸۶۸۴

انتهای پیام  ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8