پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 17, 2021
کد خبر: 920067
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲
شکلات تلخ

حوزه/ برنامه «شکلات تلخ » شبکه پنج سیما، سه شنبه( اول مهرماه) به موضوع اعتیاد در کودکان و نوجوانان و آثار و تبعات این معضل اجتماعی در خانواده و جامعه می پردازد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، برنامه تلویزیونی «شکلات تلخ» که با محوریت کودکان کار و خیابان تهیه و تولید می شود، این هفته به تبیین و بررسی  آسیب شناسی اعتیاد در کودکان و نوجوانان و عواملی که باعث این معضل اجتماعی می شود، خواهد پرداخت.

مجتبی احمدی، تهیه‌کننده و کارگردان برنامه «شکلات تلخ» گفت: دوربین این برنامه، بعد از رصد گروه تحقیق به کوچه و خیابان هایی رسید که ماجرای مواد مخدر نه تنها آسیبی برای افراد و خانواده شان است که نگرانی اقشار مختلف جامعه را در بر دارد.

سن و سال، شیوه آشنایی، داستان کوچه ها و خیابان های دنج، سن مختلف و کنار گذاشته شدن فرد درگیر از سوی خانواده ماجرایی است که نمی توان به راحتی در حوزه اعتیاد و ماندگاری آن نادیده گرفته شود.

احمدی ادامه داد: تحقیقات اجتماعی نشان می دهد، جایگاه خانواده در انواع آسیب ها از کودک کار تا اعتیاد برای گروه سنی مختلف و در اقشار متفاوت جامعه مهم و طلایی است و در ادامه نقش اعضای خانواده در قبال یکدیگر، جامعه اقوام، دوستان و اطرافیان و حس و حال روانی کودکان و نوجوانان متأثر از داستان استفاده از هرگونه مواد روانزا سرفصل‌های اصلی برنامه شکلات تلخ خواهد بود.

برنامه «شکلات تلخ» با اجرای مهدی اسماعیل تبار روزهای شنبه و سه شنبه ساعت ۱۳:۳۰ و یکشنبه و چهارشنبه حوالی ۰۰:۳۰ بامداد روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

۳۱۳/۶۰

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8