پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ | Nov 26, 2020
یک دختر محجبه منتخب دانشجویان در شیکاگو شد

حوزه/ اعضای رای دهنده انجمن مدیریت دانشجویی در دانشگاه دوپال در شیکاگو یک دانشجوی دختر مسلمان و محجبه را به عنوان معاون مدیریت انجمن انتخاب کردند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، دانشگاه دوپال یکی از دانشگاه‌های خصوصی در شیکاگو واقع در ایالت ایلینوی آمریکا برای نخستین بار و به تازگی یک دختر محجبه و مسلمان را به عنوان معاونت انجمن مدیریت دانشجویی منتخب کرده است.

اعضای رای دهنده انجمن مدیریت دانشجویی پس از جلسه عمومی این نهاد، وتفاه زاید را به عنوان معاون رئیس انجمن معرفی کردند.

زاید امسال پیش از کاندیداتوری برای معاونت، به عنوان سناتور دانشجویان انتقالی فعالیت می‌کرد. وی همچنین یک تکنسین فوریت‌های پزشکی است و مربی آموزشی دانشجویان سال اولی دانشگاه دوپال در شیکاگو نیز بوده است.

این انجمن روز پنجشنبه با اعضا و نامزدها دیدار کرده و زاید گفت که معتقد است برای معاونت می‌تواند مناسب باشد زیرا پیش از این در مسجد فعالیت‌های مدیریتی زیادی داشته و به صورت عملی آموزش‌های مدیریتی در پست‌های مختلف را دیده است.

زاید گفت: من مدیر مسجد، خزانه دار، رئیس ستاد و مدیر اجرایی بودم و به نوعی همه این کارها  از جمله یادداشت برداری، برنامه ریزی بودجه و تعیین وظایف بقیه را خودم انجام می دادم و به همین دلیل نیز درک می‌کنم که وظایفت مدیریتی به چه شکلی انجام می‌شوند. زیرا قبلا مجبور بودم همه را یکجا خودم انجام دهم و در حال حاضر نیز در مسجد کار می‌کنم.

زاید گفت اگر دانش پژوهان با مسائل مهم با او تماس بگیرند، او به آنها گوش می دهد و از آنها می‌پرسد که چگونه می خواهند مشکل حل شود تا بهتر از نیازهای آنها دفاع کند.

رسیدگی به وضعیت دانشجویان فلسطینی

زائد خاطرنشان کرد که دوست دارد دانشجویان فلسطینی و اقلیت‌ها بیشتر صدا داشته باشند و گفت: دانشجویان فلسطینی به ویژه در سه سال گذشته هدف حملات بوده‌اند. من می‌خواهم هر کاری که در توانم است برای کمک به آنها استفاده کنم، من می‌بینم که دانشجویان فلسطینی صدایی ندارند و احترامی که لیاقت آن را دارند به آن‌ها گذاشته نمی‌شود و این وضعیت باید تغییر کند.

زائدخودش از سال نخست تحصیلی با انجمن «دانشجویان برای عدالت در فلسطین» فعالیت داشته و کارهایی را برای حمایت از فلسطین در خارج از دانشگاه انجام داده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8