سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | Dec 1, 2020
ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر

حوزه/ سازمان بسیج رسانه استان قم با هدف ارتقای کمّی و کیفی تولیدات رسانه ای و حمایت از تولیدات متناسب با نیازهای روز جامعه و انقلاب اسلامی فراخوان ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر را که با همکاری مطبوعات، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و جامعه رسانه ای استان برگزار می شود، منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، سازمان بسیج رسانه استان قم با هدف ارتقای کمّی و کیفی تولیدات رسانه ای و حمایت از تولیدات متناسب با نیازهای روز جامعه و انقلاب اسلامی فراخوان ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر را که با همکاری مطبوعات، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و جامعه رسانه ای استان برگزار می شود، منتشر کرد.

برابر این فراخوان، ششمین جشنواره ابوذر قم در دو بخش، شامل بخش اصلی در قالب های: خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، عکس خبری، گزارش تصویری، گزارش های ویدئویی (ژورنالیسم تلویزیونی)، عکس نوشت و کاریکاتور و نیز بخش ویژه که در قالب گزارش مکتوب (متن) خواهد بود.

همچنین عناوین و محورهای آثار در بخش اصلی شامل اقتصاد مقاومتی و جهش تولید، تحقق عدالت اجتماعی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، روایت ایثار و جهاد شهدا و رزمندگان استان قم، بحران کرونا و عقلانیت دینی و آسیب های اجتماعی و تجربه های موفق مقابله آن می باشد.

 محورهای بخش ویژه نیز شامل هویت شهری و اخلاق شهروندی با ریز موضوعات تفصیلی است که شرکت کنندگان در این بخش می توانند صرفا در قالب گزارش آثار خود را ارسال نمایند.
علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند جهت اطلاع بیشتر از جزئیات این فراخوان به درگاه جشنواره در پیام رسانهای ایتا ، سروش و تلگرام به آدرس @brqom_ir مراجعه یا با شماره ۰۹۳۳۳۴۴۷۲۵۹ در فضای مجازی ارتباط برقرار نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8