یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 16, 2021
تصاویر / دسته عزای حضرت فاطمه (س) با حضور آیت الله العظمی وحید خراسانی

حوزه/ حضرت آیت الله وحید خراسانی به‌رغم تمایل به انجام این مراسم، امسال به جهت رعایت حال عموم شیعیان حضرت امیرالمومنین علیه‌السلام دسته عزاداری ندارند و به برگزاری مراسم روضه در فضای باز بیت در روز شهادت بسنده کردند.

به گزارش خبرگزاری حوزه،در آستانه شهادت جانسوز حضرت امام حسن عسکری علیه‌السلام و در پاسخ به پرسش متعدد عزاداران آن حضرت در رابطه با دسته عزاداری هرساله، در معیت آیت‌الله العظمی وحید خراسانی، لازم است به استحضار برساند که پس از تلاش گسترده شیفتگان حضرت حجت عجل‌الله تعالی فرجه الشریف برای برپایی اجتماع عزاداری پدر گرامیشان، با رعایت تمامی دستورالعمل‌های ابلاغ شده در جهت رعایت موارد بهداشتی برای پیشگیری از انتشار بیماری کرونا، و مشورت‌های گسترده با مسؤولین امر و متخصصین این موضوع، مع‌الاسف با برپایی این اجتماع با شرایط موجود، موافقت نگردید.

لذا معظم‌له به‌رغم تمایل به انجام این مراسم، امسال به جهت رعایت حال عموم شیعیان حضرت امیرالمومنین علیه‌السلام دسته عزاداری ندارند و به برگزاری مراسم روضه در فضای باز بیت در روز شهادت بسنده کردند.

امید است در ظل توجهات حضرت ولیعصر ارواحنا فداه با رفع این بیماری، مراسم شهادت پدرگرامی آن حضرت با شور و عظمت چند برابر برگزار شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8