چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 16, 2021
شیخ ماهر حمود

حوزه/ دبیر کل اتحادیه علمای مقاومت تأکید کرد: ما باید پیوسته در مورد مسأله فلسطین ثابت قدم باشیم، بر آن تأکید کنیم و با وحدت صفوف خود، با نگاه روشن خود به آینده و با عقیده اسلامی راسخ به اینکه اسرائیل زائل و رفتنی است از آن حمایت کنیم.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، شیخ ماهرحمود، دبیر کل اتحادیه علمای مقاومت در مراسم افتتاحیه سی و چهارمین کنفرانس وحدت اسلامی  ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و قدردانی از  دبیر کل مجمع تقریب، از مصیبت کرونا به عنوان امتحان الهی یاد کرد و گفت: باید در مصائب صبر پیشه کرد و در برابر اراده خداوند تسلیم بود.

وی ادامه داد: علی رغم اینکه بیماری کرونا بسیار بی رحم است و عزیزان زیادی از بین ما به خاطر این بیماری به سفر آخرت رفتند، اما آمریکا و اسرائیل و حامیان آنها خطری بزرگتر از این بیماری است و در چنین کفرانس‌هایی باید بر آن تأکید کنیم.

شیخ ماهر حمود در ادامه به موفقیت های جمهوری اسلامی ایران از بعد از انقلاب اسلامی و حمایت آن از مسأله فلسطین اشاره کرده و گفت: ما باید پیوسته در مورد مسأله فلسطین ثابت قدم باشیم، بر آن تأکید کنیم و با وحدت صفوف خود، نگاه روشن خود به آینده و با عقیده راسخ به اینکه اسرائیل زائل و رفتنی است از آن حمایت کنیم و هیچ گاه نباید در زمینه این عقیده شک و تردید به خود راه دهیم.

وی به تلاش های جمهوری اسلامی ایران و در رأس آن آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب از مسأله فلسطین و ایستادگی آن در برابر مستکبرین اشاره کرد و خواستار حمایت دیگر کشورها از ایران در این زمینه  شد.

شیخ ماهر حمود با انتقاد از افراد متعصب و جاهل که سازمانهای استبکاری از آنها حمایت می کنند و باعث ایجاد تفرقه می شوند تصریح کرد:علمای واقعی باید مردم را نسبت به این تعصبات کورکورانه آگاه کنند؛ اگر ما با خدا باشیم دشمن در برابر ما قدرتی ندارد.

دبیر کل اتحادیه علمای مقاومت در ادامه به عادی سازی روابط کشورهایی چون امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: این اقدام کشورهای عربی خیانت است و ما آن را محکوم می کنیم و به آنها هشدار می‌دهیم که در این دنیا قبل از آخرت به ذلت خواهند رسید؛ این اقدام کشورهای عربی هیچ ارزشی ندارد و هرگز نمی تواند مانعی بر سر مسیر مقاومت باشد و نابودی اسرائیل  که وعده خداوند است را  تغییر نمی دهد؛ لذا ما باید در برابر دشمن صهیونیستی با هم متحد شویم و یقین داشته باشیم که قدرت آنها در برابر اراده خداوند ناچیز است.

وی خاطرنشان کرد: ما اسرائیل را چندین بار در غزه و چندین بار در لبنان شکست دادیم و افسانه برتری آمریکا در سوریه و یمن و عراق به نوعی درهم پیچیده شد، پس نباید در برابر این دشمن ضعیف شویم که باذن الله پیروز خواهیم بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8