دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ | Jan 18, 2021
خانه مطبوعات

حوزه/ معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از اعلام نتایج انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، محمدجواد محرابی امروز در گفت و گویی با اشاره به برگزاری انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات استان قم در ۲۸ آبان‌ماه سال جاری اظهار کرد: بیش از ۵۰ درصد اعضای خانه مطبوعات در این انتخابات مشارکت داشته و منتخبین خود را برای حضور در خانه مطبوعات انتخاب کردند.

وی با اشاره به افراد منتخب در این انتخابات گفت: محمدحسین همتی‌نژاد، سیدسعید سیدهاشمی، یوسف شعبانعلی، علی شعبانی، فاطمه عسگری، فخرالدین یوسف پور و سیدمهدی حسینی به مدت سه سال با اکثریت آرا به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره خانه مطبوعات استان قم انتخاب شدند.

معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم اعضای علی‌البدل هیأت مدیره را مرتضی اشرافی، محمود لطیف، محمد چهرقانی و اعظم سهرابیان اعلام کرد و گفت: بازرسان منتخب اعضای خانه مطبوعات نیز مهدی بخشی سورکی و حسین طالب‌علی به مدت یکسال خواهند بود و بازرس علی‌البدل به انتخاب اعضای خانه عباسعلی محمدی مطلع است.

وی بیان کرد: انتخابات خانه مطبوعات استان قم با مشارکت بیش از ۵۰ درصدی اعضا و با حضور ۲۹ کاندیدا برگزار شد و در نهایت هفت عضو اصلی و دو بازرس با اکثریت آرا انتخاب شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8