سه‌شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 27, 2021
بازدید نماینده ولی فقیه در همدان از منطقه حفاظت شده خانگرمز و تقدیر از محیط بانان

حوزه/ سپاه فجر استان فارس ضمن پاسداشت روز تاسیس سپاه حفاظت هوایی و تبریک به فرزندان پرقدرت در عرصه حفاظت از حریم انقلاب اسلامی در آسمانها؛ توفیقات بیشتر آن رادمردان مومن را از خدای متعال مسئلت می نماید.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، سپاه فجر استان فارس به مناسبت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هوایی بیانیه ای صادر کرد که متن آن بدین شرح است:

بسمه تعالی

در ۵ دی ماه ۱۳۶۳ در کوران حوادث سالهای تثبیت انقلاب اسلامی یادآور تراکم اراده های مومنان برای پاسداشت همه ارزش های متعالی احیاء شده در آسمان، حیات طیبه نظام اسلامی است.

عرصه ای که افکار و افراد زمینی و عاری از معرفت آسمانی به زعم باطل خود می پنداشتند قادرند با اقدامات تروریستی و جنایتکارانه، و انتقال مزبوحانه اموال منقول ملت بزرگ ایران به وادی شیاطین، انقلاب قدسی ایرانیان مومن را به زمین بکشانند غافل از آنکه از شناخت ذاتیت مقدس انقلاب اسلامی از ۲۲بهمن ۵۷ تا ۵دیماه ۱۳۹۹عاجزند و درصددند این درماندگی را با بیچاره گی دیگری درمان کنند، غافل از اینکه مغزهای متفکر و معتقد و قلب های سرشار از اراده و جوارح مستحکم پاسداران انقلاب اسلامی؛ امکان تصور تکرار جنایات اولیه از ذهن خبایث عالم و منافقان روزگار را ربوده است.

پاسدارانی که خودآگاهند و به نیکی دریافته اند که به فرموده بنیانگذار عظیم الشان انقلاب اسلامی؛ حضرت امام خمینی(ره) حفظ نظام از اوجب واجبات است و تفاوتی در آسمان و زمین و دریا نیست، پاسدارانی که معتقدند بنا به مضمون منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) اگر جایی امنیت نباشد هیچ چیز نخواهد بود.

پاسداران شجاع و مومنی که در هماوردی جسمانی با عناصر منافق و شاطین و اشرار عالم سینه خود را سپر دشنه های کینه توزانه نموده و حماسه های ماندگاری را خلق نموده اند و امروز بازدارندگی در آسمان را به ملت قهرمان ایران اعطا نموده و اهریمنان را به خاک مذلت کشانیده اند.

سپاه فجر استان فارس ضمن پاسداشت این روز مبارک و تبریک به فرزندان پرقدرت در عرصه حفاظت از حریم انقلاب اسلامی در آسمانها؛توفیقات بیشتر آن رادمردان مومن در ساختار مقدس سپاه پاسداران را از خدای متعال مسئلت می نماید.

روابط عمومی وتبلیغات

سپاه فجر استان فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8