جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 23, 2021
حاج قاسم و آیت الله مضباح

حوزه/ در نشست بصیرتی "عماران انقلاب" تأکید شد: شهید حاج قاسم سلیمانی و مرحوم علامه آیت الله مصباح یزدی دو الگوی شاخص جبهه انقلاب اسلامی به شمار می روند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام جوشقانیان، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسن مجتبی(ع) قم طی سخنانی در این نشست که به همت معاونت سیاسی این ناحیه مقاومت و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد، اظهار داشت: هم حاج قاسم و هم علامه مصباح از جمله یاوران صدیق ولایت بودند که واجد دو خصیصه بارز ولایتمداری و عمل به موقع و بهنگام بودند و در این راستا به عنوان دو الگوی شاخص جبهه انقلاب به شمار می روند.

وی همچنین بر لزوم ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی و جهادی در کشور تأکید کرد و افزود: بسیج معجزه ماندگار امام خمینی(ره) است و تجربه فراز و نشیب های گوناگون ۴۲ سال عمر انقلاب اسلامی نشان داده که ما هر جا بر تفکر و روحیه بسیجی تکیه کرده ایم بر مشکلات فائق آمده و کارها را به جلو برده ایم.

حجت الاسلام جوشقانیان در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از بانوان فعال و شاخص بسیجی به عنوان افسران جنگ نرم گفت: ما باید با تبعیت از اوامر ولایت و تلاش در جهت بصیرت افزایی در سطح جامعه، توطئه ها و فتنه های دشمنان علیه انقلاب و نظام اسلامی را خنثی کنیم.

۳۱۳/۸

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8