چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 3, 2021
سرلشکر جعفری

حوزه/ فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیةالله (عج) با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از مدیریت جهادی و انقلابی برای حل مشکلات کشور گفت: پیشرفت کشور در عرصه‌های دفاعی و علمی نتیجه اعتماد به جوانان است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیةالله (عج) در حاشیه همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که امروز (سه‌شنبه) در سالن خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها بر موضوع اقتصاد مقاومتی، نگاه به ظرفیت‌های داخلی و استفاده از سرمایه انسانی و جوانان غیور، انقلابی، فداکار و مبتکر تأکید کرده‌اند.

وی با اشاره به توان موشکی و پهپادی نیروهای مسلح گفت: پیشرفت کشور در عرصه‌های موشکی و فناوری‌های دفاعی که چشم جهانیان را خیره کرده است و همچنین پیشرفت در سایر عرصه‌های علمی و فناوری، نتیجه اعتماد به جوانان است.

سردار جعفری با تأکید بر ضرورت بهره‌گیری مدیران حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور از تفکر دفاع مقدس عنوان کرد: امروز اگر تفکر جهادی و انقلابی برگرفته از اسلام ناب که مبنای مدیریت دفاع مقدس بود در کشور جاری و ساری شود، معضلات و مشکلات کشور در زمان کوتاهی برطرف خواهد شد.

فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیةالله (عج) اضافه کرد: در ابتدای جنگ «بنی صدر» اعتقادی به مردم و استفاده از ظرفیت‌ داخلی نداشت؛ اما پس از عزل و فرار او با روی کار آمدن نیروهای انقلابی، توانستیم پس از هشت ماه خرمشهر را آزاد کنیم.

سرلشکر جعفری گفت: امروز حل مشکلات اقتصادی کشور با توجه به ظرفیت‌های موجود به مراتب آسان‌تر از دوران جنگ تحمیلی است. اگر مسئولان تفکر جهادی و جوانان انقلابی را پای کار بیاورند، طعم شیرین مدیریت جهادی و انقلابی و استفاده از ظرفیت‌های داخلی را خواهیم چشید و بر مشکلات عدیده‌ای که داریم، فائق خواهیم آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8