دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 8, 2021
محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران

اینک در سالروز این حماسه عظیم علی رغم اشتیاق تشنگان دیار علویان به زیارت آن وجود ذیجود و طوف میکده عشق و ارادت که به گفته طالب آملی: «برتشنگان زیارت دریا مبارک است/یعنی طواف میکده بر ما مبارک است»، شرایط کرونایی اجازه زیارت و عرض ادب از نزدیک را نمی‌دهد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، در صفحه مجازی نماینده ولی فقیه در استان مازندران آمده است:

پیام آیت‌الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران به محضر رهبر معظم انقلاب به مناسبت سالروز حماسه ششم بهمن آمل و دیدار تاریخی مردم مازندران با رهبر و مولایشان

متن پیام آیت الله محمدی لائینی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پیشوا و مقتدای عظیم الشأن آیت‌الله العظمی امام خامنه ای دام ظله العالی علی رئوس المسلمین الی ظهور الحجه عجل الله تعالی فرجه الشریف.

«سلام علیکم بما صبرتم»

ششم بهمن سالروز حماسه و فداکاری مردم شجاع آمل، شهر هزار سنگر، شهر شهیدان سرفراز و عالمان والامقام شهر علامتین حسن زاده و جوادی آملی (حفظهما الله تعالی) است. این حماسه بزرگ بخشی از برجستگی های مردم مازندران است که حضرتعالی همواره برآن تاکید داشتید.

اینک در سالروز این حماسه عظیم علی رغم اشتیاق تشنگان دیار علویان به زیارت آن وجود ذیجود و طوف میکده عشق و ارادت که به گفته طالب آملی: «برتشنگان زیارت دریا مبارک است/یعنی طواف میکده بر ما مبارک است»، شرایط کرونایی اجازه زیارت و عرض ادب از نزدیک را نمی‌دهد مراتب ارادت، اطاعت و بیعت مجدد مردم انقلابی مازندران و آمل سرفراز را در زر ورقی از درود و تحیات و در طبقی از اخلاص تقدیم حضور باهرالنور آن رهبر فرزانه نموده عمر با عزت و دوام تأییدات و توفیقات برای حضرتعالی و عزت و سربلندی برای ملت و مملکت در پرتو عنایات حضرت ولی عصر روحی و ارواح العالمین له الفداء و رهبری داهیانه جنابعالی از خدای سبحان مسئلت دارم.

محمدباقر محمدی لائینی
سرباز و نماینده شما در مازندران ولایتمدار
۱۰ جمادی الثانی ۱۴۴۲ هجری قمری
۵ بهمن ۱۳۹۹

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8