جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Apr 23, 2021
حجت الاسلام موسوی مقدم

حوزه / قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما گفت: نیروی انتظامی پرچمدار و پیشرو در برقراری نظم و امنیت در جامعه است در واقع نظم و نظام مقدمه ایجاد امنیت پایدار است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، حجت الاسلام موسوی مقدم، در بیست و سومین گردهمایی تخصصی معاونین و مدیران حوزه اجتماعی ناجا ( ویدئو کنفرانسی) ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: نعمت، رزق و برکت از آموزه های پرمغز و غنی دینی است؛ نعمت سرمایه ای است که از مادیات به دست می آید و به میزانی که از این نعمت استفاده می کنید رزق نصیب شما می شود و از آن رزقی که در جهت سلامتی و شادابی روح بهره برداری می کنید نیز برکت شامل شما می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه بزرگترین نعمت ها، ولایت و امنیت است، عنوان کرد: در این راستا به واسطه برکت و نعمتی که به انسان ارزانی می شود بایستی شکرگزار و پاسدار نعمت ها باشیم؛ در این رابطه از سوی انسان نباید غفلت و بی توجهی صورت بگیرد.

قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما با تاکید بر اینکه پاسداری از نعمت امنیت مهم تر از خود آن است ، تصریح کرد: امنیت ، نعمتی بدون جایگزین است به گونه ای که مقام معظم رهبری فرموده اند:" نعمت و آرامش همچون اکسیژن و امری ضروری برای حیات و دوام و بقاء زندگی است".

وی خاطر نشان کرد: لازم است که برای تحقق امنیت در جامعه زمینه های لازم فراهم شود؛ شما سربازان خدوم در ناجا ، نگهبانان نعمت بزرگ امنیت هستید از این رو به واسطه توفیقی که در این راستا نصیب شما شده باید خداوند متعال را شاکر باشید.

نظم و نظام مقدمه امنیت پایدار است

حجت الاسلام موسوی مقدم ادامه داد: برای برقراری امنیت در جامعه و همچنین آسایش روحی و روانی مردم بایستی تمامی مراحل مربوط به این حوزه به درستی انجام شود که بحمدالله ناجا در این خصوص به خوبی عمل کرده؛ در واقع نظم و نظام مقدمه ایجاد امنیت پایدار است.

قائم مقام سازمان صدا و سیما گفت: نیروی انتظامی پرچمدار و پیشرو در برقراری نظم و امنیت در جامعه است؛ امروز به برکت مجاهدت های  شما سربازان اسلام، انقلاب نظام و ولایت، امنیت اجتماعی ، سیاسی و ... را خداوند متعال به کشور ارزانی داشته است.

وی در ادامه به گستردگی رسانه های نوین اشاره کرد و افزود: امروز گستردگی رسانه های نوین بر امنیت روحی و روانی اجتماعی و خانوادگی تاثیر گذاشته چه بسا آن را نیز دچار تزلزل کرده باشد و شما عزیزان در نیروی انتظامی نیز در خط مقدم این جبهه قرار دارید.

حجت الاسلام موسوی مقدم تصریح کرد: امروز سرعت انتقال اطلاعات به واسطه وجود این رسانه های نوین به حداقل رسیده و به طرز سرسام آوری توسعه یافته است؛ به گونه ای که بلافاصله پس از منعکس شدن ، در ذهن ،  احساسات و عواطف مخاطب جای می گیرد ، از این رو ایجاد امنیت و آسایش برای مردم در این فضا کار بسیار دشواری است.

قائم مقام سازمان صدا و سیما همچنین گفت: امروزه رسانه ها به گونه ای همه امور را تحت الشعاع قرار داده اند که جایگزین سیاست، قدرت، فرهنگ و ... می شوند؛ بحمداله در این خصوص نیز ناجا موفقیت های خوبی به دست آورده از این رو یکی از سازمان هایی که بایستی با رسانه ها تعامل زیادی داشته باشد ناجاست چرا که نیروی انتظامی سازمانی مردم محور است.

حجت الاسلام موسوی مقدم با بیان اینکه رسانه ها مدیریت افکار عمومی را بر عهده دارند، گفت: اگر بتوانیم وظایف خود را به خوبی انجام بدهیم قطعا با مشکل مواجه نخواهیم شد .

رئیس سازمان صدا و سیما  به همکاری ، تعامل و هم افزایی بیش از پیش ناجا و ... تاکید و خاطر نشان کرد: بحمدالله امروز از نظر کمی و کیفی  شاهد تعامل بسیار عالی و رضایت بخشی بین ناجا و سازمان صدا و سیما هستیم که این تعاملات در حال افزایش است.

وی عنوان کرد: رخدادها و سوژه های در اختیار ناجا بایستی به درستی توسط سازمان صدا و سیما برای نشان دادن تمامی زحمات خدومان آن انعکاس داده شود در واقع لازم است که تمامی رخدادها یک پیوست رسانه ای داشته باشد.

قائم مقام سازمان صدا و سیما به اقتدار پلیس همراه با مهربانی که از موضوعات مورد تاکید مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" اشاره و عنوان کرد: این اقتدار همراه با مهربانی بایستی به درستی در رسانه ملی نشان داده شده و در جامعه نیز به نحو مطلوب و شایسته ای منعکس شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8