یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ | Apr 18, 2021
ثبت نام حوزه

حوزه/ علاقه مندان به تحصیل علوم دینی در مدارس و حوزه های علمیه برادران ، می توانند در صورتی که واجد شرایط نام نویسی و پذیرش حوزه ها باشند، برای اولویت های مورد نظر خود در پذیرش سال ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، مرکز سنجش و پذیرش حوزه های علمیه ، هر ساله در بازه زمانی معینی اقدام به پذیرش طلبه از میان داوطلبان علاقه مند به تحصیل سطوح عالی علوم دینی می کند.

بر اساس این گزارش: پذیرش داوطلبان در سه سطح ( گروه ۱ و ۲ و ۳ ) انجام می شود و داوطلبان با توجه به مدارک و شرایط اختصاصی هر سطح باید اقدام به ثبت نام در گروه متناسب با شرایط خود کنند.

 ثبت نام و پذیرش حوزه های علمیه برادران از واحدهای خواهران بصورت مجزا برگزار می شود؛ اما ثبت نام تمامی واحد های برادران و یا خواهران سال ۱۴۰۰ بصورت یکپارچه و از طریق مرکز سنجش و پذیرش حوزه های علمیه انجام می شود.

ثبت نام پذیرش مقاطع مختلف حوزه های علمیه برادران معمولا هر ساله از اسفند یا فروردین ماه آغاز می شود. طبق اطلاعیه منتشر شده در خصوص زمان ثبت نام حوزه های علمیه برادران سال ۱۴۰۰ داوطلبان می توانند از تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ برای ثبت نام حوزه های علمیه برادران ۱۴۰۰ اقدام کنند.

خاطر نشان می شود: علاقه مندان می توانند جهت مطالعه شرایط پذیرش و مراحل ثبت نام، بر روی آدرس ذیل کلیک نمایند.
 

دفترچه راهنمای پذیرش سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8