شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ | Apr 17, 2021
تصاویر/نشست خبری و مراسم رونمایی از شبکه اسلامی سلطان

حوزه/ مکتب اهل بیت(ع) و تشیع دارای اصول اصیلی است که هنوز به درستی به دنیای امروز ارائه نشده و تلاش ما این است زمینه انتقال این مبانی اصیل را بدون هیچ گونه نزاع و درگیری و جدال فراهم کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، دکتر پیمان در نشستی که با حضور اصحاب رسانه با اشاره به افتتاح شبکه سلطان تی وی در قم، گفت: مهمترین هدف از راه اندازی این شبکه ترویج مبانی دینی، معرفتی، الهی و... با روش های گفت و گو و تعامل با جهان امروز و بر محور گفت و گوی بین الادیانی و بین المذاهبی است.

عضو شورای سیاست گذاری شبکه سلطان تی وی افزود: ما در این عرصه در تلاش هستیم مبانی دینی و معرفتی گرفته از قرآن و دین و شریعت اسلام و مذهب شیعه را با بیان محکم و مستدل، قوی و رسا و روشن به جهانیان و فطرت های آماده عرضه کنیم.

وی بیان داشت: معتقدیم مکتب اهل بیت(ع) و تشیع دارای اصولی اصیلی است که هنوز به درستی به دنیای امروز ارائه نشده و تلاش ما این است زمینه انتقال این مبانی اصیل را با بدون هیچ گونه نزاع و درگیر و جدال، بلکه براساس اخلاق، منطق، برهان و طبق آموزه های قرآن ارائه کنیم.

 پیمان گفت: اگر مبانی دینی براساس آنچه که اهل بیت(ع) فرمودند، اگر محاسن سخنان ما به مردم بدون هیچ گونه کاستی و به درستی برسد، همه مردم پذیرا خواهند شد، چرا که این کلام برگرفته از قرآن و دین و حضرت حق است و دارای نورانیت می باشد و اگر به گوش مردم برسد، باعث پذیرش قلوب و درخشش فطرت ها خواهد شود.

عضو شورای سیاست گذاری شبکه سلطان تی وی افزود: ارائه این کار در فضا و جهان وب بسیار بزرگ و ارزشمند و در عین حال دشوار و نفس گیر است و تلاش این مجموع این است این کار سخت و دشوار را با ایجاد شبکه ای انگلیسی به درستی انجام دهد.

وی بیان داشت: در این رابطه مؤسسه فرهنگی ثامن با دارا بودن ۱۳ سال سابقه فعالیت در عرصه رسانه  و برخورداری از پژوهشکده دارالحکمه و حضور مؤثر در عرصه تبلیغ بین الملل فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و امیدواریم به سرانجام درستی هم ختم شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8