پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 13, 2021
محمد تقی دشتی

حوزه/ مرکز پژوهشی مبنا مقام دوم کمیسیون سیاسی- اداری جمع‌سپاری نخبگانی مجمع تشخیص مصلحت نظام را به خود اختصاص داد.

محمدتقی دشتی، رئیس مرکز پژوهشی مبنا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه با اشاره به اینکه مرکز پژوهش مبنا موفق به کسب رتبه دوم کمیسیون سیاسی و اداری از این رویداد بزرگ علمی عملیاتی شده است، اظهارداشت: دعوت رسمی از اندیشکده‌ها، پژوهشگاه‌ها و نخبگان به‌منظور تدوین سیاست‌های کلی نظام اقدامی ستودنی بود.

وی با اشاره به دعوت رسمی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام از این پژوهشگاه برای مشارکت در تولید آثار و راهبردهای علمی در تدوین سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسعه، ادامه داد: مرکز پژوهشی مبنا در مواجهه با دعوت مجمع تشخیص مصلحت نظام قریب به ۵۰ راهبرد علمی در حوزه‌های شناختی و سیاست‌های راهبردی را برای دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام آماده و ارسال کرد.

رئیس مرکز پژوهشی مبنا بابیان اینکه راهبردهای علمی- پژوهشی ارسال‌شده به دبیرخانه با موضوعات دینی، سیاسی، فرهنگی و اداری بوده است، افزود:گفت: آثار تولیدشده در جریان جمع سپاری نخبگانی که به میزبانی مجمع تشخیص مصلحت نظام انجام شد در کارگروه‌ها مختلفی موردبررسی قرارگرفته است.

دشتی با اشاره به اینکه مرکز پژوهشی مبنا موفق به کسب رتبه دوم کمیسیون سیاسی و اداری از این رویداد بزرگ علمی عملیاتی شده است، عنوان کرد: مرکز پژوهشی مبنا در سایر کارگروه‌ها نیز مشارکت داشت؛ بر همین اساس پیش‌ از این در تماس تلفنی که از سوی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت پذیرفت، از این مرکز تقدیر و تشکر رسمی به‌عمل‌آمده است.

رئیس مرکز پژوهشی مبنا با تصریح بر اینکه در جریان جمع سپاری نخبگانی نوع کار دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام امیدبخش بود، تأکید کرد: دعوت رسمی از اندیشکده‌ها، پژوهشگاه‌ها و نخبگان به‌منظور تدوین سیاست‌های کلی نظام اقدامی ستودنی بود.

وی ادامه داد: دبیرخانه مجمع در اقامه احسن این اقدام اندیشکده‌ها و نخبگان معتبر و قوی را شناسایی کرده بود و نتایج پژوهش‌های انجام‌شده در تدوین سیاست‌های کلی نظام بهره برداری شد.

دشتی اثربخشی پژوهشی را ارزنده‌ترین نتیجه این رویداد علمی توصیف کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم در جریان این پژوهش‌های معطوف به اجرا در حل مسائل نظام اسلامی تأثیرگذار باشیم.

انتهای پیام   ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8