پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ |۲۶ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 2, 2021
امام جمعه قزوین

 حوزه / رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: از تضییع حقوق مردم در شهرک اندیشه قزوین جلوگیری شود.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی عصر امروز در دیدار با مدیرکل دادگستری و دادستان استان قزوین گفت: جرائم و خلاف‌هایی که در بخش‌های مختلف صورت می‌گیرد، آسیب‌های بسیاری برای جامعه به همراه دارد و مردم و مسئولان پاکدست را به دردسر می‌اندازد.

وی با اشاره به مشکلات پیش آمده در زمین‌های اندیشه‌ قزوین خاطرنشان کرد: برخی به خاطر بی‌مسئولیتی، مرتکب خلاف‌هایی شده‌ و این خلاف‌ها برای مردم زحمت و گرفتاری ایجاد کرده و لازم است با جدیّت به مشکل مردم رسیدگی شده و مانع تضییع حقوق مردم شویم.

امام جمعه قزوین بیان کرد: اگر کارها به موقع انجام شود و نظارت‌های دقیق صورت گیرد، جلوی بسیاری از تخلف‌ها گرفته خواهد شد و لازم است دستگاه‌های نظارتی و حراستی کار خود را جدی‌تر بگیرند تا شاهد ارتکاب جرم نباشیم.

رئیس شورای حوزه علمیه قزوین، در پایان همچنین از خدمات دستگاه قضایی استان قزوین به خاطر پیگیری‌ها و تلاش‌های صورت گرفته در برخورد با تخلفات و مفسدان قدردانی کرد.

لازم به ذکر است، حجت‌الاسلام نورالله قدرتی، رئیس کل دادگستری استان و آقای محمد قاسمی دادستان قزوین در این دیدار گزارشی از روند پرونده زمین‌های اندیشه، پرونده نیاوران و برخی مسائل دیگر استان ارائه و بر جلوگیری از تضییع حقوق مردم در شهرک اندیشه‌ قزوین تأکید کردند.

از تضییع حقوق مردم در شهرک اندیشه قزوین جلوگیری شود

 انتهای پیام./

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8