پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Apr 22, 2021
حجت الاسلام محمد باقر محمدی لائینی

حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: هنرمند متعهد و انقلابی باید به سراغ نیازهای واقعی مردم در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و غیره برود.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از مازندران، حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لائینی، در آئین افتتاح برنامه‌های بزرگداشت هفته «هنر انقلاب اسلامی» در سال ۱۴۰۰ همزمان با سالروز شهادت شهید سید مرتضی آوینی و رونمایی از تابلو خط استاد بزرگ خوشنویسی حجت الاسلام «سید احمد شفیعی مازندرانی» اظهار داشت: هنرمندان با خلاقیت‌های هنری، برجستگی‌های دینی و فرهنگی مازندران را معرفی کنند.

وی با گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی افزود: این هفته فرصت مغتنمی است تا چشم‌انداز روشنی از هدف گذاری هنر انقلابی به آرمان‌های انقلاب اسلامی از سوی هنرمندان متعهد ترسیم و ارائه شود.

حجت الاسلام والمسلمین لائینی تاکید کرد: هنرمند متعهد و انقلابی ما باید به سراغ نیازهای واقعی مردم در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و… برود و با استفاده از زبان هنر به هنرمندانه‌ترین نوع ممکن اساسی‌ترین نیازهای مردم را معرفی کنند.

امام جمعه ساری گفت: باید در راستای راهی که سید اهل قلم در تلفیق هنر به ارزش‌های انقلاب اسلامی پیشِ روی اهل هنر و اهل قلم گذاشتند این مسیر را به خوبی پیش برویم و بهترین استفاده از هنر را به معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی باید اختصاص دهیم.

وی یادآور: شد: در طول این چهار دهه در این حوزه رشد داشتیم اما در طراز انقلاب اسلامی نیست.

انتهای پیام./

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8