پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 13, 2021
مفتی ابوالقاسم نعمانی

حوزه/ مفتی ابوالقاسم نعمانی گفت: موج دوم کرونا در کشور در حال گسترش است و وضعیت آن نگران کننده و تعداد مرگ و میر افراد به طور مداوم در حال افزایش است. هر روش و پروتکلی که برای جلوگیری از آن در نظر گرفته شده است، رعایت شود زیرا زندگی انسان با ارزش ترین است.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» مفتی ابوالقاسم نعمانی رئیس دارالعلوم دیوبند هند، ضمن ابراز نگرانی از وضعیت بیماری واگیردار کرونا از عموم مردم خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی شد و گفت: عموم مردم باید در سراسر کشور به ویژه در جاهای شلوغ از دستورالعمل های صادر شده توسط دولت و اداره بهداشت در برابر بیماری کشنده پیروی کنند.

مفتی ابوالقاسم نعمانی افزود: موج دوم کرونا در کشور در حال گسترش است و وضعیت آن نگران کننده و تعداد مرگ و میر افراد به طور مداوم در حال افزایش است. هر روش و پروتکلی که برای جلوگیری از آن در نظر گرفته شده است، رعایت شود زیرا زندگی انسان با ارزش ترین چیز است.

وی اظهار داشت: جلوگیری از ازدحام و استفاده از ماسک می تواند از بیماری جلوگیری کند، بنابراین وظیفه همه ما این است که طبق دستورالعمل کرونا اقدامات پیشگیرانه را انجام دهیم.

رئیس دارالعلوم دیوبند هند تأکید کرد: ما باید در عبادتگاه های خودمان نیز پروتکل های بهداشتی را در نظر بگیریم بنابراین بسیار مهم است که فقط تعداد افراد مجاز توسط دولت به عبادتگاه ها بروند.

وی در پایان گفت: برای محافظت از ما توسط دولت منع رفت و آمد در شب اعمال شده است، بنابراین همه باید آن را رعایت کنند. 

لازم به ذکر است که در حال حاضر موج دوم کرونا به سرعت اثر خود را در کشور نشان داده است و روز یکشنبه ثبت ۲۶۰،۰۰۰ مورد جدید ثبت شده که بالاترین میزان در یک روز می باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8