جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 7, 2021
حجت الاسلام رضوانی قزوین

 حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: انبیای الهی یک پیام مشترک برای هدایت انسان‌ها دارند و آن این است که اگر بیدار شوید، می‌توانید سرنوشت سعادتمندی را برای خود رقم بزنید.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام اسدالله رضوانی، در مراسم دومین شب قدر که در مسجد جامع شهرستان بویین زهرا و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد، گفت: مقدرات انسان‌ها در شب نوزدهم تنظیم می‌شود، در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان زمان تصویب سرنوشت انسان‌ها و شب بیست و سوم ماه رمضان شب ابلاغ آن است.

وی خاطرنشان کرد: خداوند متعال با مهربانی، لطف و عنایت خود به انسان‌ها در شب‌های قدر این فرصت را داده است تا در سرنوشت خود دخالت داشته باشند، سرنوشت همه کائنات از پیش تنظیم شده، اما خداوند این فرصت را در اختیار انسان‌ها قرار داده است.

امام جمعه بویین زهرا ادامه داد: انبیای الهی یک پیام مشترک برای هدایت انسان‌ها دارند و آن این است که اگر بیدار شوید، می‌توانید سرنوشت سعادتمندی را برای خود رقم بزنید.

فرصت باقی مانده لیالی قدر را از دست ندهید

امام جمعه شهرستان بویین زهرا تصریح کرد: ارتباط با ملکوت مورد نیاز است و فضای تحقق این ارتباط برای انسان در شب‌های قدر بیش از گذشته فراهم می‌شود.

حجت الاسلام رضوانی تصریح کرد: واقعه بزرگ بشری نزول قرآن کریم در شب‌های قدر اتفاق افتاده است و ارتباط عالم بالا با زمینیان در شب‌های قدر انجام شده است.

وی ادامه داد: در شب قدر امید به عنایات پروردگار باید فراوان باشد و همه برای امام زمان(عج)، همه مردم، دفع استکبار، ریشه کن شدن بلای کرونا دعا کنیم، چراکه شب قدر شب دعاست و باید با امید به اجابت دعا کرد.

 انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8