یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ |۱۰ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 17, 2021
حجت الاسلام رمضانی قزوین

حوزه / مدیر ستاد کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان قزوین گفت: نظام جمهوری اسلامی در هر دوره از انتخابات مفتخر است که مردم در هر شرایطی با احساس وظیفه و مسئولیت نسبت به این انقلاب پا به میدان انتخاب گذاشته‌ و سعی در انتخاب بهترینها داشته‌اند.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام علی رمضانی، صبح امروز در جمع کارکنان ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین گفت: مردم ایران نیز با حرکت در مسیر رهبری تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهد داد تا دشمنان نظام به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

وی عنوان کرد:  همه نگاه های جهان به انتخابات جمهوری اسلامی ایران دوخته شده است  و ملت آگاه و فهیم ایران اسلامی با حضور پرشکوه خود دشمنان انقلاب اسلامی ایران و جهانیان را به  باردیگر شگفت زده خواهند کرد.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین عنوان کرد:  ملت ایران در کمال وحدت و همدلی در پای صندوق های اخذ رای حضور پیدا می کنند و این امر مهم را به رخ جهانیان خواهند کشید.

وی ادامه داد: منافع ملی برای ملت ایران از یک جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است و هر جا که بحث منافع ملی ایران مطرح باشد ملت یکپارچه وارد صحنه می شوند.

وی اظهار کرد: رأی مردم یک امانت و حق‌الناس است که در دست مسئولان صندوق‌ها و شمارش‌کنندگان آرا قرار دارد و باید در این زمینه دقت زیادی به خرج داده شود.

حجت الاسلام رمضانی عنوان کرد: امروز مستکبرین و دشمنان خارجی همه ارزش ها را زیر پا گذاشته و با ترویج فساد و ابتذال و حتی مبارزه با مستضعفین خواستند هر چه بیشتر به اهداف خود برسند و در این مسیر از هیچ حیله ای به خصوص فلج کردن اقتصاد ایران کوتاهی نکردند، ولی با عنایت خدای متعال و رهبری هوشمندانه رهبری تاکنون تمام این نقشه ها خنثی  و تسلط بیگانگان بر ملت ما کوتاه شده است.

مدیر ستاد  کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین گفت: نظام جمهوری اسلامی در هر دوره از انتخابات مفتخر است که مردم در هر شرایطی با احساس وظیفه و مسئولیت نسبت به این انقلاب پا به میدان انتخاب گذاشته‌ و سعی در انتخاب بهترینها داشته‌اند.

 انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8