یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ |۱۰ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 17, 2021
نماز جمعه

حوزه/ مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان همدان گفت: با توجه به شرایط موجود و فراهم نمودن زیر ساخت‌های لازم برای کنترل شیوع بیماری کرونا در مصلی های برگزاری نماز، نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ۲۳ مهر در سراسر استان اقامه خواهد شد.

حجت الاسلام محمد مولائی، مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان همدان، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در همدان، با بیان اینکه نماز جمعه ۲۳ مهر در سراسر استان همدان برگزار خواهد شد، اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود و فراهم نمودن زیر ساخت‌های لازم برای کنترل شیوع بیماری کرونا در مصلی های برگزاری نماز و رعایت دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی مورد تاکید دانشگاه علوم پزشکی و ستاد کرونا توسط ستادهای برگزاری نماز جمعه، نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ۲۳ مهر در سراسر استان اقامه خواهد شد.

وی با درخواست از نمازگزاران برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، گفت: حفظ فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و مواد ضد عفونی، همراه داشتن مهر و سجاده شخصی از جمله اقداماتی است که در طول برگزاری نماز جمعه، نمازگزاران باید آن را رعایت کنند.

گفتنی است، نماز جمعه این هفته همدان به امامت حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اقامه خواهد شد.

انتهای پیام.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8