پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ |۱۴ جمادی‌الاول ۱۴۴۴ | Dec 8, 2022
سخنرانی حاج حسین یکتا در جمع امامان محله استان خوزستان

حوزه/ سردار یکتا گفت: امروز وسط طایفه و محلات روستایی، یک نفر را میخواهیم که آتش به اختیار شود و برود پای آتش غم و غصه مردم و مشکلات بر زمین مانده محله را بلند کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در اهواز، سردار حسین یکتا، فرمانده قرارگاه امام رضایی‌ها، در جمع امامان محله بنیاد علوی، با اشاره به فرمان آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب، اظهارداشت: حضرت آقا به جوانان خودجوش مؤمن انقلابی نیاز دارد تا علم اسلام و انقلاب را افراشته نگه دارند.

وی خطاب به روحانیت حاضر در مراسم، گفت: مسائل و مشکلات مردم به نحوی شده که هرکس با مسایل مردم زندگی کرد، مردم نیز با او زندگی خواهند کرد؛ به تعبیر دیگر، هرکجا که با مردم بودید، مردم نیز با حرف شما خواهند بود.

سردار یکتا، بیان کرد: ما امروز وسط قصه و غصه ای هستیم که اگر عده ای نایستند پای مشکلات مردم، انقلاب آسیب خواهد دید.

وی با بیان اینکه مرجع ذهن اجتماعی مردم عوض شده است، گفت: شبکه‌های اجتماعی درست شده تا جریان و مرجع فکری مردم عوض شوند و امروز دشمن با همه توان و عده خود در میدان است تا مرجعیت فکری اجتماع در دست او باشد.

سردار یکتا افزود: امروز، هیچ کسی جز شمایی که در روستا کنار مردم هستید، نخواهد بود مگر گوشی و تلفن‌های همراهشان... و اگر شما نتوانید با زبان و عمل خود، مرجع رفتاری مردم روستایی باشید، قطعا گوشی‌های موبایل جای شما را خواهند گرفت.

وی گفت: شما حوزویان، هرچه دارید و ندارید باید پای کار مردمان روستایی بگذارید؛ چراکه قرار است پرچمی بلند شود و آن نماد حضرت حجت(عج) باشد. پس هرجا با مردم دویدید، مردم هم با شما خواهند آمد.

سردار یکتا، با بیان اینکه امروزه اکثر جوانان انقلابی به دلیل مسائل و مشکلات مالی، مشرک شدند به شرک استخدام، تصریح کرد: طلبه‌ها نباید به این شرک دچار شوند.

فرمانده قرارگاه امام رضایی‌ها، گفت: امروز وسط طایفه و محلات روستایی، یک نفر را میخواهیم که آتش به اختیار شود و برود پای آتش غم و غصه مردم و مشکلات بر زمین مانده محله را بلند کند.

وی در پایان با بیان اینکه روبروی ما یک جنگ نابرابر قرار گرفته است، افزود: جنگ امروز، نبرد عزم ها و اراده‌ها بوده و این عزم راسخ شماست که میتواند در خط مقدم جنگ، با خدمت مخلصانه به مردم، عزم‌ مردمان روستایی را برای حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی را تقویت کند.

انتهای پیام./

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =