چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ |۲۵ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 1, 2021
تقدیر امام جمعه از روشندلان موفق

حوزه/ در مراسمی به مناسبت روز عصای سفید، امام جمعه همدان از تعدادی از روشندلان موفق در استان تقدیر کرد.  

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در همدان، بعد از ظهر امروز نماینده ولی فقیه در استان همدان از تعدادی از روشندلان موفق همدانی در عرصه های مختلف به مناسبت روز عصای سفید تقدیر کرد.

در این مراسم پنج نفر از روشندلان موفق در عرصه حفظ قران کریم، معلم قرآن، نخبه علمی، قهرمان ورزشی و یکی از نوجوانانی که حضور جدی و فعالی در نماز جمعه دارد توسط امام جمعه همدان مورد تقدیر قرار گرفتند.

امام جمعه همدان در این مراسم با تقدیر از همت و اراده این افراد، اظهار داشت: افراد حاضر در جلسه با اراده خود ثابت کردند کسانی می توانند به قله های موفقیت دست پیدا کنند و معلولیت مانعی برای دستیابی به اهدافشان نبوده و نیست.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید نسبت به فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم برای معلولان اقدامی جدی انجام دهند، گفت: معلولان دارای استعدادهای بسیاری هستند که تنها جمع کوچکی را امروز در این جلسه مشاهده می کنیم، اما اگر شرایط حضور و حمایت از آنها توسط مسئولان فراهم شود، قطعا شاهد موفقیت های بیشتری از این عزیزان در سراسر کشور خواهیم بود.

نکته جالب در این جلسه حضور نوجوان روشندل فعال در نماز جمعه بود که علاقه زیاد او به سخنرانان مذهبی و روحانیت، باعث شده تا حضور و تحصیل در حوزه علمیه تبدیل به یکی آرزوهای او شود، اما به دلیل معلولیت نتوانسته به این خواسته خود برسد و لذا در این جلسه از امام جمعه همدان خواستار فراهم کردن شرایط حضور در حوزه شد.

درخواست نوجوان نابینا از امام جمعه همدان برای تحصیل در <a class=حوزه + عکس" height="461" src="https://media.hawzahnews.com/d/2021/10/15/4/1231192.jpg" width="692" />

درخواست نوجوان نابینا از امام جمعه همدان برای تحصیل در <a class=حوزه + عکس" height="455" src="https://media.hawzahnews.com/d/2021/10/15/4/1231195.jpg" width="683" />

درخواست نوجوان نابینا از امام جمعه همدان برای تحصیل در <a class=حوزه + عکس" height="449" src="https://media.hawzahnews.com/d/2021/10/15/4/1231191.jpg" width="674" />

درخواست نوجوان نابینا از امام جمعه همدان برای تحصیل در حوزه + عکس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8