شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ |۲۸ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 4, 2021
حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لائینی

حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران آسیب شناسی و دلایل ناکارآمدی شورا و شهرداری و راهکارهای پیشگیری از فساد را در این نهاد مردمی ضروری دانست.

به گزارش خبرگزاری حوزه از مازندران، حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لائینی، پیش ازظهر سه شنبه در نشست با اعضای شورای شهر ساری با گرامیداشت هفته وحدت از اعضای شورا خواست تا از سرنوشت برخی پیشینیان عبرت گیرند و افزود: پایان عزتمندانه مسئله بسیار مهمی است و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی باتاکید بر اینکه پایان عمر مدیریتی و خدمت باید عزتمندانه و آبرومندانه باشد، اظهار داشت: اعضای شورای شهر محصول انتخاب و گزینش شهروندان هستند و باید در خدمت به خلق و مردم و ساختن شهر تلاش کرد.

وی با عنوان اینکه هر یک از اعضای شورا در انتخابات شعارهایی درنظر گرفتند، اظهار داشت: نظارت بر شورا براساس شرح وظیفه و شعارها امری مهم به شمار می‌رود.

حجت الاسلام والمسلمین لائینی آسیب شناسی شورا و شهرداری را لازم دانست و گفت: باید مشکلات فراروی شهرداری‌ها بررسی و دلایل نارضایتی تراشی و بروز روزنه‌های فساد و انحراف را پایش کرد.

امام جمعه ساری همچنین از اعضای شورای شهر خواست تا راهکارهای پیشگیری از فساد و انحراف را در شهرداری ارائه دهند و گفت: اقدامات و راهکارها برای پیشگیری از لغزش در شورا مورد توجه قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به نگاه منفی مردم به برخی شوراها و شهرداری‌ها یادآور شد: سه هزار نیرو در شهرداری مازاد هستند و باید بررسی شود چه کسانی این نیروهای مازاد را به شهرداری تحمیل کردند.

وی تبعیت از قانون و مقررات را در کار شورایی و شهرداری لازم دانست و از اعضای شورای شهر ساری خواست تا به حق و حقوق یکدیگر احترام گذارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =