شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ |۱۹ شوال ۱۴۴۳ | May 21, 2022
کتابخانه

حوزه/ عضویت زنان و مادران در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن به صورت رایگان اجر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه از مشهد، عضویت زنان و مادران در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن به صورت رایگان انجام می‌شود.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی ضمن تبریک ولادت دخت نبی اکرم (ص)، حضرت فاطمه زهر (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر، گفت: در راستای ارائه خدمات کتابخانه ای به وفاداران ترین مخاطبین کتابخانه های عمومی و قدردانی از حضور و همراهی همیشگی آنان، امکان عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی همزمان با روز زن و مادر فراهم شد.

وی افزود: علاقه مندان برای برخورداری از کد تخفیف عضویت رایگان یک‌ساله کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن و مادران، می‌توانند در روز یکشنبه ۳ بهمن ماه از ساعت ۰۰:۰۰ تا ۲۴:۰۰ با مراجعه به پرتال کتابخانه های عمومی به آدرس www.samanpl.ir و انتخاب گزینه دریافت کد تخفیف، با وارد کردن شماره تماس و کد ملی، با دریافت کد تخفیف از این امکان استفاده نمایند و یا در ساعات کاری کتابخانه های عمومی به صورت حضوری مراجعه نمایند.

شایان ذکر است، علاقمندان برای اطلاع از نشانی کتابخانه های عمومی می‌توانند به پرتال اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به آدرس www.khpl.ir مراجعه نمایند.

گفتنی است، کد دریافت شده در این روز تنها مختص به بانوان است. همچنین داوطلبان ثبت نام تا پایان هفته (۷ بهمن ماه) فرصت دارند با مراجعه به کتابخانه های عمومی منتخب ثبت نام خود را تکمیل کنند.

انتهای پیام / ۳۱۳/۲۲۵

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =