شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ |۲۶ شوال ۱۴۴۳ | May 28, 2022
جلسه طلاب و فضلای امیرکلای مازندران

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین بابائیان گفت: اینکه کاخ سفید یک شب آرام نمی‌خوابد، از عظمت انقلاب اسلامی ایران است؛ دشمنان ما همیشه در حال برنامه ریزی برای سنگ اندازی در امورات کشور بوده تا نظام و انقلاب را از چشم مردم بیندازند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین بابائیان در جلسه طلاب و فضلای امیرکلایی مقیم قم که در دفتر مرحوم آیت الله صالحی مازندرانی برگزار شد، اظهار داشت: باید قدردان انقلاب و دستاوردهای آن برای ایران اسلامی بود و برای آن تبلیغ کرد؛ اگر دست از تبلیغ دین برداریم، نمی‌توان از دیگران انتظار تبلیغ و ماندگاری اسلام داشت.

وی ابراز داشت: اینکه کاخ سفید یک شب آرام نمی‌خوابد، از عظمت انقلاب اسلامی ایران است؛ دشمنان ما همیشه در حال برنامه‌ریزی برای سنگ اندازی در امورات کشور بوده تا نظام و انقلاب را از چشم مردم بیندازند.

امام جمعه امیرکلا خاطرنشان ساخت: اگر مشاهده می‌کنیم که دشمن همیشه در حال دشمنی است، به خاطر حرکت انقلاب است؛ اگر انقلاب اسلامی ایران حرکتی نداشت، دشمن هم کاری با آن نداشت؛ اما همین که مشاهده می‌کنند که در حال پیشرفت است، دشمنی کرده و برنامه دارند آن را متوقف سازند.

سخنران این جلسه بیان داشت: دشمنان ایران اسلامی، امروز در حال جنگ ادراکی است و طلاب و فضلا با جهاد تبیین و بصیرت افزایی نباید بگذارند به موفقیت برسند.

حجت الاسلام والمسلمین بابائیان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود بیان کرده‌اند که من به آینده امیدوارم؛ اما این امیدواری باید با حرکت از سوی ما باشد و نباید بایستیم و فقط امیدوار باشیم.

وی ابراز داشت: جهاد کبیر و جهاد تبیین از منویات مقام معظم رهبری است که باید به آن اهتمام ویژه داشت و با تقویت غیرت دینی می‌توانیم به دستاوردهای انقلاب پایبند بمانیم؛ دشمن به دنبال گرفتن غیرت دینی از مردم است و باید از خود سوال کنیم که برای ماندن غیرت دینی چه کرده‌ایم؟.

انقلاب اسلامی ایران خواب آرام را از کاخ سفید گرفته است / باید مراقب انقلاب باشیم

امام جمعه امیرکلا خاطرنشان ساخت: متأسفانه برخی از افراد در وضعیت فعلی هضم شده‌اند و دشمن با هجمه بسیار به روحانیت به دنبال دین زدایی و به زمین زدن ارزش‌ها از جامعه و مردم است.

سخنران این جلسه تصریح کرد: دشمن سو استفاده بالایی از موضوع کرونا کرده و با حضور دانش آموزان در فضای مجازی، مشکلات فرهنگی بالایی در کشور به وجود آمده و ضربه بالایی به دین مردم زده شده است.

حجت الاسلام والمسلمین بابائیان بیان داشت: امروز عمل به واجبات در میان مردم کم رنگ تر از گذشته شده و باید ببینیم چرا به این وضعیت رسیده‌ایم و چه کارهایی می‌توانستیم انجام بدهیم که انجام نداده‌ایم.

وی اظهار داشت: باید مشکلات موجود در جامعه را شناخت و برای آن برنامه داشت تا بتوانیم به وظیفه تبلیغی خود به خوبی عمل نمائیم.

امام جمعه امیرکلا ابراز داشت: اگر امروز به داد اسلام نرسیم، فردا دیر است و نمی‌توان کاری انجام داد؛ باید ببینیم چه کارهایی را می‌توانیم انجام دهیم و برنامه‌ریزی داشته باشیم؛ امروز سهل انگاری و بی تفاوتی در جامعه موج می‌زند و باید مراقب باشیم گرفتار آن نشویم.

سخنران این جلسه خاطرنشان ساخت: امروز در چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هستیم و باید برای تقویت آن تلاش‌های بیشتری داشت و وارد میدان شد؛ اگر امروز توانستیم از نظام و انقلاب و رهبری دفاع کنیم، به نتیجه می‌رسیم؛ اما با بی تفاوتی داشته‌های خود را از دست خواهیم داد.

حجت الاسلام والمسلمین بابائیان در پایان به سوالات طلاب و فضلا پاسخ داد.

انقلاب اسلامی ایران خواب آرام را از کاخ سفید گرفته است / باید مراقب انقلاب باشیم

گفتنی است در این مراسم، حجت الاسلام یزدانی، نماینده طلاب و فضلای امیرکلا ضمن خیرمقدم به امام جمعه این شهر، به برخی از فعالیت‌های انجام گرفته شده اشاره کرد و به برخی سوالات نیز پاسخ گفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =