یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ |۹ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ | Sep 24, 2023
امام جمعه بروجرد

امام جمعه بروجرد از راه اندازی قرارگاه حمایت از تولید در شهرستان خبر داد و گفت: با تلاش این قرارگاه و حمایت از تولیدکنندگان تعداد زیادی از سرمایه گذاران مجوز تولید گرفته اند.

به گزارش خبرگزاری حوزه از خرم آباد،حجت الاسلام سید علی حسینی، امام جمعه بروجرد امروز در خطبه های نماز جمعه این شهر با تبریک ماه مبارک رمضان و بهار طبیعت بیان داشت: ماه رمضان ماه تقرب بیشتر به خداوند و معنویت است و باید تلاش کنیم در این ماه همگان را به روزه داری دعوت کنیم.

وی با اشاره به اینکه روزه خواری در ملاءعام گناه محسوب می شود، افزود: رستوران ها، مغازه داران، مردم و هر کسی که به هر دلیلی نمی تواند روزه بگیرد نباید در فضای عمومی روزه خواری کند.

امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه در ادارات، نهادها، کارخانه ها و ... نیز باید حرمت روزه داری حفظ شود، خاطرنشان کرد: مدیر متدین مدیری است که کارکنان و کارگران را به روزه گرفتن دعوت نماید و اگر مدیری در برابر روزه خواری سکوت کند گناه بزرگی مرتکب شده است.

حجت الاسلام حسینی در ادامه با اشاره به اینکه تحقق شعار سال نیازمند عزمی همگانی و همتی جهادی است، گفت: همه باید برای تحقق شعار سال همت کنند.

وی با اشاره به اینکه رشد تولید منوط به حمایت از تولید کننده است، افزود: کالای داخلی مصرف کنیم تا منجر به ایجاد اشتغال پایدار شود.

امام جمعه بروجرد از راه اندازی قرارگاه حمایت از تولید در شهرستان خبر داد و گفت: با تلاش این قرارگاه و حمایت از تولیدکنندگان تعداد زیادی از سرمایه گذاران مجوز تولید گرفته اند.

وی با بیان اینکه اقدامات و فعالیت های قرارگاه تولید در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب است، خاطرنشان کرد: با اقدامات این قرارگاه، بیکاری تا حد بسیاری کاهش می یابد.

امام جمعه بروجرد در پایان با اشاره به ۱۰ فروردین سالروز رحلت آیت الله العظمی بروجردی(ره) گفت: آن عالم بزرگ شاگردان بسیاری تربیت کرد و در وحدت جهان اسلام کارهای عظیم و گسترده ای انجام داد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =