جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ |۲۵ جمادی‌الاول ۱۴۴۵ | Dec 8, 2023
تکیه ای

حوزه/ مدیر کانون‌های خدمت رضوی قم گفت: در هفته دفاع مقدس امسال ٨ برنامه به نیت امام هشتم در استان قم اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام‌ محمدباقر تکیه‌ای با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: فعالیت‌ها و برنامه‌های کانون‌های خدمت رضوی در این هفته با شعار «ما متحدیم» پیش‌بینی شده و در این هفته اجرایی می‌شود.

وی گفت: این برنامه‌ها از روز جمعه ٣١ شهریور آغاز شده و تا هفتم مهر ماه اجرا می‌شود.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی قم در بیان برنامه‌های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا با حضور خادمیاران رضوی، تجلیل از پیشکسوتان خادمیار رزمنده دوران دفاع مقدس، حضور در جمع دانش آموزان و به صدا درآوردن زنگ ایثار در آغاز سال تحصیلی و حضور در جمع دانشجویان و تبیین نقش علم و فناوری در اقتدار ملی و دفاعی از جمله برنامه‌های این هفته است.

حجت‌الاسلام‌ تکیه‌ای تجلیل از خانواده‌های دو تن از شهدای سلامت و تجلیل از ایثارگران، جانبازان و آزادگان را از دیگر برنامه‌های کانون‌های خدمت رضوی برشمرد.

وی افزود: در این هفته سلسله جلسات تبیینی با موضوع وحدت ملی، بصیرت افزایی و پدافند غیرعامل پیش‌بینی شده است.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی قم افزود: اجرای برنامه‌های متنوع در شهرستان‌های جعفرآباد و کهک با حضور فرمانداران، ائمه جمعه و جماعات از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

وی از اجرای برنامه ویژه بر سر مزار فرمانده شاخص استان قم سردار شهید مهدی زین‌الدین خبر داد که با حضور راویان دفاع مقدس، شاعران و مدیحه‌سرایان به تفکیک کانون‌های خدمت رضوی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام تکیه‌ای در پایان به نهم ربیع الاول آغاز حکومت امام زمان(عج) اشاره کرد و اظهار داشت: بنا داریم تجدید عهد سربازی امام عصر(عج) در روز نهم ربیع الاول را از سوی خادمیاران استان قم در مسجد مقدس جمکران برگزار کنیم.

خبرنگار: یوسف شعبانعلی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =