یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ |۱۵ شعبان ۱۴۴۵ | Feb 25, 2024
زیویار

حوزه/استاندار لرستان گفت: امروز سیره و منش شهدا برای افراد جامعه الگویی ناب و ویژه است.

به گزارش خبرگزاری حوزه از خرم آباد، فرهاد زیویار استاندار لرستان، شب گذشته به همراه حجت الاسلام هبت الله هاشمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان و محمد باقر احمدی چگنی فرماندار شهرستان خرم آباد در دیدار با خانواده شهیدان والامقام «رسول و اصغر زیودار» با گرامیداشت نام و یاد شهدا، اظهار کرد: همه شهدا خاص هستند و شهید رسول زیودار، داوود علی پناه و شهید رشنو در آن دوران برای ما الگو بودند و ما با حال و هوای این شهدا زندگی می کردیم.

استاندار لرستان افزود: شهدا با تکیه بر بینش، مسیر شهادت را انتخاب کردند و در آن دوران الگوی جوانان بودند و برای جامعه امروز نیز الگویی ناب و ویژه هستند.

وی با گرامیداشت سالگرد شهید رسول زیودار خاطرنشان کرد: شهید زیودار در دوران جنگ تحمیلی و صحنه های انقلاب حضور پر شوری داشت و برای دیگران الگو بود.

زیویار یادآور شد: نحوه شهادت شهیدان رسول و اصغر زیودار در آن زمان جوانان را تحت تاثیر قرار داد و همه ما انتظار شهادت شهید رسول زیودار را داشتیم.

شهید رسول زیودار متولد سال ۱۳۴۱در خرم آباد نهم آذر ۱۳۶۲ با سمت معاون گردان فتح در آبادان به شهادت رسید.

شهید اصغر زیودار متولد سال ۱۳۴۵ در خرم آباد فروردین ۱۳۶۵ در دربندیخان به شهادت رسید و پیکر مطهر شهید پس از هشت سال در سال ۱۳۷۳ تفحص و به خاک سپرده شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha