سه‌شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۳ شوال ۱۴۴۵ | Apr 23, 2024
جلسه اخلاق طلاب مدرسه علمیه ریحانة الرسول ارومیه

حوزه/ حجت الاسلام اکبرزاده گفت: در دین اسلام مهم ترین شاخصه ایمان، ایمان به خدای متعال و کفر به طاغوت است که کفر به طاغوت مهم تر از ایمان به پروردگار است و اگر این مسئله نباشد ایمان به خدای متعال نیز شکل نخواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از ارومیه، حجت الاسلام ناصر اکبرزاده امروز در جلسه اخلاق طلاب مدرسه علمیه ریحانة الرسول ارومیه که در حسینیه این مدرسه علمیه برگزار شد، اظهار داشت: برخی روزها و بعضی مکان ها برای عبادت و اهل زهد و تقوا، ویژه هستند که باید از آن به درستی استفاده شود که ماه مبارک شعبان از جمله آن هاست.

وی ادامه داد: اگر خدا متعال بخواهد کسی را هدایت کند دل او را متوجه عبادت با خود می کند واگر کسی از چشم خداوند بیفتد، پروردگار عالم لذت عبادت را از او می گیرد.

استاد حوزه علمیه آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب در ماه های گذشته از تعبیر قله برای رسیدن به هدف انقلاب اسلامی استفاده کرده و فرمودند؛ به قله نزدیک می شویم. و انقلاب اسلامی مسیر را برای رسیدن به قله که همان تمدن اسلامی و ظهور است هموار کرده است.

وی با بیان این که جمهوری اسلامی نسیمی از ظهور است، گفت: در دین اسلام مهم ترین شاخصه ایمان، ایمان به خدای متعال و کفر به طاغوت است که کفر به طاغوت مهم تر از ایمان به پروردگار است و اگر این مسئله نباشد ایمان به خدای متعال نیز شکل نخواهد گرفت.

حجت الاسلام اکبرزاده بیان داشت: یکی از مهم ترین اولویت های ما باید در انتخاب نمایندگان مجلس طاغوت ستیزی و استکبار ستیزی او باشد و باید کسانی را انتخاب کنیم که در کنار مظلوم بایستند و از آن دفاع کنند.

وی ادامه داد: باید نماز و عبادت ما را به شوق بندگی برساند و در غیر این صورت فایده ای نخواهد داشت و لذا باید تلاش کنیم افرادی را در انتخابات انتخاب کنیم که زمینه را برای ظهور امام زمان (عج) و بندگی خدای متعال هموار کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha