شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۰ شوال ۱۴۴۵ | Apr 20, 2024
غلامی

حوزه/سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت:انتخابات محل عرضه نگاه‌های نقادانه با ابتناء بر دانش نظری بر آینده نگری و ریل گذاری برای رسیدن به قله‌های افتخار برای این ملت است .

به گزارش خبرگزاری حوزه از خرم آباد، حجت الاسلام احمد رضا غلامی،سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان در پیامی از مردم غیور و انقلابی این استان،برای حضور پرشور در انتخابات ۱۱ اسفند دعوت کرد.

بسمه تعالی

«کُلُّکُمْ رَاعٍ وَ کُلُّکُمْ مَسْئُولٌ»

عمل به تکلیف الهی و ایمان به حقیقت وجودی ملت ایران و اعتقاد به جوهره عزم و ایمان این مردم، دو رکن اساسی پایه‌های اصلی و بنیادین قیام امام خمینی (ره) علیه رژیم طاغوت و ترسیم خطوط کلی حرکت کشور با ابتناء بر همین دو اصل منبعث از مبانی دینی و معرفتی اسلام در طول حیات انقلاب بوده است. مردم فهیم ایران اسلامی با حرکت انقلابی خود در بهمن ۱۳۵۷ با پشت پا زدن به‌نظام طاغوتی گذشته، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را در ایران عزیز نهادینه کرده‌اند و در یوم‌الله ۲۲ بهمن، مشروعیت و مقبولیت نظام را متبلور و با شرکت در انتخابات، جمهوریت و مظهر اراده‌یِ ملی و مشروعیت‌بخشی قانونی در ساختار سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران را رقم زدند. مشارکت پی‌درپی، آگاهانه، هوشمندانه و مومنانه مردم در طی ۴۵ سال گذشته در رویدادهای ملی و عرصه‌های حیات اجتماعی، همواره تکانه‌یِ بهمن ۵۷ و استمرارِ تفکرِ کارآمد و نگاهِ جامع و مترقیِ معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس‌الله نفس‌الزکیه) در اعتماد به جمهور مردم و اسلام و عینت‌بخشِ تلفیقِ آرمان‌ها و نهادهای خداسالارانه و مردم‌سالارانه را به عنوان پدیده‌ای جدید به دنیا نشان داد.

جمهوریت شجره‌یِ طیبه‌یِ انقلاب اسلامی و انتخابات مرکز ثقل آن و به تعبیر رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) «شاخص و عَلَم جمهوری اسلامی» و تحقق‌بخشِ مردم سالاری دینی است. پشتیبانی و حمایت مداوم مردم نشان می‌دهد که حفظ و بازتولید ارزش‌های انقلاب اسلامی اولویت اول مردم و رای ملت میزانِ حکمرانیِ مردم‌پایه و تصمیم‌گیری‌های کلان ملی و رمز و راز دوام انقلاب اسلامی است.

بر این سیاق، بی‌مهری به صندوق، مخاطرات جدی در روند توسعه سیاسی کشور و سپهر مناسبات بین‌الملل خواهد داشت. لکن سیاست ناامیدسازی و القای بی‌تفاوتی و تردیدافکنی و کوبیدن بر طبل عدم مشارکت همواره راهبرد اصلی جبهه استکبار جهانی در مواجهه با نظام قدرت ملی ایرانیان بوده فلذا همواره با کمک لشکر رسانه‌ای سعی در انحراف مطالبات واقعی مردم و بی اعتبارسازی ساز وکار انتخابات در کشور را داشته و با نظرسازی‌های مجعول و هجمه به دستگاه‌های مجری انتخابات سعی در کاهش مشارکت مردم دارند.

انتخابات، محل عرضه نگاه‌های نقادانه با ابتناء بر دانش نظری و ترسیم آینده‌ای روشن با تکیه بر آینده نگری و ریل گذاری برای رسیدن به قله‌های افتخار برای این ملت است و داشتن دغدغه در عرصه‌های مختلف و ارائه نسخه‌های علمی و مجرب تکلیف اصلی فعالان سیاسی و اجتماعی و هدایت جامعه برای مشارکت و گام‌های اساسی برای تحول است،لذا هرگونه فرار از مسئولیت اجتماعی و عدم همراهی با این ملت بزرگ که در هر عرصه‌ای از انقلاب بی چشمداشت با درک عمیق، بی نظیر و بی مثال خود به میدان آمدند و با برداشتن موانع بزرگ، راه انقلاب را هموار و مسیر رشد و بالندگی ایران بزرگ را شتاب بخشیدند به عنوان یک جاماندگی سیاسی تلقی خواهد شد و قطعا ملت ایران در این پیمایش نیز جهان را متحیر و در این صحنه نیز همانند دیگر صحنه‌های انقلاب اسلامی خوش خواهند درخشید.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم همیشه در صحنه و انقلابیی ایران اسلامی دعوت می‌نماید با حضور پرشور و کنشگرانه در پای صندوق‌های رای در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲، انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و با انتخاب نمایندگانی مهذب، شایسته و توانمند، مومن و متقی، انقلابی و جهادی و لبریز از امید و مسئولیت‌پذیر و تبدیل با واسطه‌ مطالبات مدنی به سیاست‌های اجرایی زمینه‌ساز تحقق آرمان عدالت، حل مشکل معیشت، تضمین‌گر آرامش عمومی و ثبات رشک‌ برانگیز ایران اسلامی و بسط مدنیت و ارزش‌های بنیادین و اصلاح راه باشند.
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha