دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۲ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 20, 2024
تصاویر/ تجمع حوزویان

مدیر حوزه های علمیه کشور خطاب به سران رژیم کودک کش صهیونیستی اظهار کرد: سپاه انقلاب اسلامی و آتشفشان قهر ملت های مسلمان و محور مقاومت شما را در شعله های آتش خواهد سوزاند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت الله اعرافی دقایقی قبل در تجمع حوزویان در مدرسه علمیه فیضیه قم با حمایت کامل از عملیات «وعده صادق» و ضربات کوبنده دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران بر پیکره پوشالی رژیم جنایتکار صهیونیستی، تصریح کرد: امروز همه معادلات تغییر کرده است و محور مقاومت اسرائیل را در درون اراضی اشغالی محصور کرده است، این مایه افتخار امت اسلام است.

ببینید:

فیلم| واکنش مردم به عملیات موشکی و پهپادی سپاه پاسداران

محورهای مهم اظهارات آیت‌الله اعرافی:

- محور مقاومت اسرائیل را در درون اراضی اشغالی محصور کرده است، این مایه افتخار امت اسلام است.

- امروز اسرائیل جنایتکار و کودک کش در درون خانه های غصبی مورد هجوم موشک ها و پهپادهای جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت است و این قیام عظیم و آتشفشان ادامه خواهد داشت و صهیونیست های جنایتکار را سرکوب خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

قیام حوزویان در حمایت از عملیات «وعده صادق» / پخش زنده از خبرگزاری حوزه

- دکترین انقلاب اسلامی انتخابات میان فلسطینیان اصیل از هر دین و مذهبی است و این مسئله یک اصل پذیرفته شده بین المللی است.

- سران رژیم کودک کش صهیونیستی بدانند سپاه انقلاب اسلامی و آتشفشان قهر ملت های مسلمان و محور مقاومت شما را در شعله های آتش خواهد سوزاند.

- امروز روز پیروزی امت اسلامی و شکست دشمنان است. امروز همه معادلات عالم تغییر کرده است و قدرت جدید در جهان متولد شده و آمریکا و همپیمانانش دیگر کدخدای عالم نیستند. آفرین بر سپاه قهرمان ما.

- گفتمان انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران، گفتمان اخلاق، معنویت، آزادی، رهایی و مقابله با مستکبران است.

- مستکبران عالم بدانند که اگر دست از پا خطا کنند، ضربات محکم تر خواهد بود.

خبر تفصیلی آیت الله اعرافی:

آیت الله اعرافی امروز در تجمع حوزویان در مدرسه علمیه فیضیه قم در حمایت کامل از عملیات «وعده صادق» و ضربات کوبنده دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران بر پیکره پوشالی رژیم جنایتکار صهیونیستی، در سخنانی اظهار کرد: مدرسه علمیه فیضیه در دفاع از اسلام و ارزش های اسلامی در طول تاریخ همواره درخشان عمل کرده است؛ ۶۰سال قبل امام راحل، آن قائد عظیم الشان در همین مدرسه بر کرسی نشستند و جهان اسلام را مخاطب قرار دادند و تاکید کردند که اساس دشمنی آمریکا با اسلام است.

مدیر حوزه های علمیه خاطرنشان کرد: این کرسی و جایگاه، جایگاه دفاع از ارزش های اسلام، دفاع از ایران اسلامی و ملت ایران است و یک حلقه ای در ادامه این زنجیره حضور حوزه در دفاع از اسلام است.

آیت الله اعرافی تاکید کرد: آنچه که توسط رزمندگان اسلام رقم خورده است معادله جدیدی بود که استمرار خواهد داشت و این کار توسط جبهه مقاومت تا محو غده سرطانی صهیونیستی ادامه پیدا می کند.

امام جمعه قم ادامه داد: در این اجتماع عظیم حوزوی چند نکته مهم حائز اهمیت است، اول اینکه آنچه که انقلاب اسلامی برای نخستین بار انجام داده است، معادلات منطقه و جهان اسلام را تغییر داده است، این کار ندای شهدا بود که فلسطین را از حالت دفاعی و انفعالی خارج کرد و به یک عنصر فعال و تهاجمی تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید:

حمایت کامل حوزه‌های علمیه و روحانیت از اقدام غرورآفرین علیه رژیم صهیونیستی

مدیر حوزه های علمیه افزود: امروز محور مقاومت، اسرائیل را در درون اراضی اشغالی محصور کرده که مایه افتخار امت اسلام است. امروز رژیم جعلی صهیونیستی در درون خانه های غصبی خود مورد هجوم قرار گرفته و این اقدامات نوینی است که از سوی جبهه مقاومت اتفاق افتاده است؛ روزگاری اسرائیل مهاجم بود اما امروزه به عقب رانده شده و زیر رگبار موشک های جبهه مقاومت قرار گرفته است.

آیت الله اعرافی با بیان اینکه این کار قیام بزرگ و آتشفشان امت اسلام است که ادامه خواهد یافت ابراز داشت: رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی تاکید داشتند که منطق ما منطق انسانی و بین المللی است، دکترین انقلاب اسلامی انتخابات میان فلسطینیان اصیل از هر دین و مذهبی است و این مسئله یک اصل پذیرفته شده بین المللی است. اگر رژیم صهیونیستی این منطق را قبول نکند سپاه پیامبر(ص)، انقلاب اسلامی و آتشفشان قهر ملت های مسلمان و محور مقاومت آنان را در شعله های خشم خود خواهند سوزاند.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه در ادامه سخنان خود با اشاره به مقاومت بی نظیر ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس گفت: ملت ایران در دوران دفاع مقدس با دست خالی بزرگترین تهاجم غرب و استکبار جهانی را مقاومت کرد اما امروزه دست ما پر است، زرادخانه های محور مقاومت پر است از سلاح های آتشین که شب گذشته دشمن گوشه ای از آن را تجربه کرد.

فیلم تجمع حوزویان در حمایت عملیات مقتدرانه "وعده صادق"

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: باید نیرومند باشیم؛ روزگاری افرادی مدعی بودند که چه نیازی به سلاح داریم، غلط می گفتند، اشتباه می کردند؛ نیروهای مسلح ما با فرمانده حکیم و شجاع خود وارد این عرصه شدند. مستشاران ما طبق همه قواعد و قوانین بین المللی در سوریه حضور داشتند و خواهند داشت، کنسولگری طبق همه قواعد بین المللی سرزمین ایران می باشد که مورد تجاوز گرفت و ما حق دفاع داریم، این پاسخ ما منطبق بر همه قوانین بشری و انسانی بود.

آیت الله اعرافی گفت: شما اسرائیلی ها همه مقررات جنگ را زیر پاگذاشتید، کودک، زن، مرد، جوان، پیر و بیمارستان را مورد حمله قرار دادید، جنایات جنگی شما در فلسطین و غزه هرگز فراموش نمی شود، شما به بایدن و سران کشورهای اروپایی و برخی حکام ترسوی منطقه نگاه نکنید، دل های عالم و ملت ها با فلسطین است، قلب های مردم دنیا با ایران و انقلاب اسلامی همراه است.

وی افزود: امروز فیضیه اعلام می کند که در تداوم ۶۰سال گذشته خود همواره بیدار است، طلاب و اساتید حوزه در صحنه حاضرند، این جامعه علمی در عرصه جهاد تبیین، دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی و هرصحنه ای که لازم باشد حاضر است، چرا که امروزه دروازه های عالم به روی گفتمان انقلاب اسلامی باز است.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به پیام های متعدد حملات دیشب سپاه پاسداران اسلامی ابراز داشت: پیام این حمله به قلب اسرائیل این است که امروز روز پیروزی امت اسلام است، امروز روزی است که ۷۵ سال خیانت و جنایت رژیم غاصب صهیونیستی پاسخ داده می شود، محور مقاومت آماده تر باشد، ملت های مسلمان، دولت ها و سران خود را به حمایت و دفاع از فلسطین وادار کنند چرا که اکنون معادلات جهان تغییر کرده است.

ببینید:

تصاویر تجمع حوزویان در حمایت از عملیات «وعده صادق» در مدرسه  فیضیه - ۱

تصاویر تجمع حوزویان  در مدرسه علمیه فیضیه - ۲

به گفته مدیر حوزه های علمیه، امروزه قدرت جدیدی در منطقه متولد شده است. آمریکا امروز دیگر کدخدای جهان نیست و نمی تواند یکه تازی کند؛ اسلام و سپاه پیامبر(ص) یک قدرت بزرگ است و دنیا بداند که گفتمان انقلاب اسلامی گفتمان اخلاق، معنویت، آزادی و عدالت است.

اعلام حمایت قاطع حوزه و روحانیت از برخورد با بی‌حجابی

آیت الله اعرافی در پایان ضمن اعلام حمایت قاطع حوزه و روحانیت از برخورد با ناهنجاری‌ها و بی‌حجابی، تاکید کرد: لازم است تشکر و اعلام وفاداری و همراهی کنم و از فرماندهی انتظامی و همه کسانی که در راه مقابله با ناهنجاری های اجتماعی به ویژه بی حجابی تلاش می کنند تقدیر و تشکر نمایم.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • hhhh IR ۱۶:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۶
  0 0
  الان جامعه نگرانه هرچند نهایت کاری که اسرائیل بتونه بکنه اقدام متقابل و زدن چندمرکز نظامی هست مثل قضیه پاکستان ولی باید همین برای ملت روشن بشه وگرنه افسار جنگ روانی بیفته دست اینها بیشتر از فضای نظامی ضربه میزنن به نظرم پیوست عملیات روانی یه کم ضعیف داره عمل میکنه
  • آره IR ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۸
   0 0
   آره ما اولش خیلی حمایت می کنیم ولی وقتی دشمن رسانه هاش فعال میشن سست میشیم!؟
 • اساس الضربات IR ۱۵:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۰
  0 0
  پایگاههای هوایی صهیونیست ها نبایست امنیت داشته باشد. ایران هم از طریق نیروهای مقاومت خارج از فلسطین و هم از طریق حماس می بایست سعی کند تا پایگاههای مذکور تا حد ممکن تضعیف شوند و حملات هدفمند و نقطه ای روی جنگنده ها صورت گیرد. سیستم پروازی جنگی دشمن نبایست بازیابی کند، بلکه می بایست مدام مسیر انهدام را طی کند.
  • رگ حیاتی IR ۱۸:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۰
   0 0
   فشار روي سيستم پرواز یعنی فشار روی رگ حیاتی دشمن. هر فشار بیشتر تضعیف توان عملیاتی دشمن بیشتر. بازوان مقاومتی نبایستی اهداف موشکیشان و پهبادیشان را از اولویت حذف سیستم هوایی دشمن بردارند. این سیستم عامل اول و اهم تسلط و تجاوز دشمن هست. زدن آن تمرین خوبی است برای زدن سیستم پروازی مثلا آمریکا و دیگر اجزای کفر حربی.