دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ |۱۹ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 27, 2024
حجت الاسلام جمال قدرتی

حوزه/ مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان گفت: صهیونیست‌ها و ارتش رژیم غاصب باید بدانند هرگونه حمله و تجاوز به خاک ایران و منافع ایران چه در خارج و چه در داخل کشور با پاسخ بسیار شدید و دندان شکنی از سوی نیروهای مسلح ایران به ویژه سپاه پاسداران روبرو خواهد شد.

حجت الاسلام جمال قدرتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان ضمن تبریک عملیات غرورآفرین «وعده صادق» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سخنانی اظهار داشت: روزگاری رژیم صهیونیستی خود را در منطقه خاورمیانه ابرقدرت و قدرت برتر می‌دانست ولی با پیروزی انقلاب اسلامی این رویا و توهم از هم پاشید.

مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس تصریح کرد: عملیات غرورآفرین «وعده صادق» سپاه پاسداران علیه مواضع نظامی و استراتژیک رژیم جعلی اسرائیل نشان داد که صهیونیست‌ها تنها در بعد تبلیغاتی یک قدرت نظامی هستند و در اصل از درون، نظام و ساختاری متزلزل و پوسیده ای دارند.

این استاد حوزه علمیه عنوان کرد: رژیم صهیونیستی بعد از موشک باران بی‌سابقه توسط سربازان و دلاورمردان ایرانی به این مهم رسید که دوران یکه تازی و جرم و جنایت گذشته است و نمی‌تواند در منطقه آزادانه دست به هر جنایتی بزند.

مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان افزود: عملیات «وعده صادق» نه تنها برای ایران دستاوردهای بسیاری به دنبال داشت بلکه بسیاری از حقایق را برای جهانیان هویدا ساخت و از سوی دیگر چهره دروغین صهیونیست‌ها در افکار عمومی جهان بیش از پیش هویدا گشت.

حجت الاسلام قدرتی عنوان کرد: صهیونیست‌ها امروز در موضع تزلزل و ضعف شدیدی قرار گرفته‌اند و همواره تلاش دارند که از این وضعیت خارج شوند ولی تلاش آنها بیهوده است زیرا همپیمانان شان آنها را در این برهه حساس تنها گذاشته اند و تنها در حرف و در رسانه‌ها از صهیونیست‌ها حمایت می‌کنند و این نشان می‌دهد که امروز رژیم صهیونیستی مفلوک‌تر و بیچاره‌تر از هر زمان دیگری می‌باشد.

مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها و ارتش رژیم غاصب باید بدانند هرگونه حمله و تجاوز به خاک ایران و منافع ایران چه در خارج و چه در داخل کشور با پاسخ بسیار شدید و دندان شکنی از سوی نیروهای مسلح ایران به ویژه سپاه پاسداران روبرو خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha