پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ |۱۵ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 23, 2024
قاسم جغرزاده

حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران مایه افتخار و نماد اقتدار در کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از اردبیل، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده با تبریک فرا رسیدن ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در سخنانی اظهار کرد: نامگذاری ۲۹ فروردین به نام روز ارتش توسط امام خمینی (ره) آن هم در روزهایی که دشمنان جمهوری اسلامی درصدد انحلال ارتش بودند نشان از درایت ایشان دارد.

وی ارتش جمهوری اسلامی ایران را نماد صلابت و اقتدار کشور عنوان کرد و افزود: غیرت و مردانگی نیروهای دلاور که دل در گروی عشق به ایران دارند، در دفاع از کشور بی‌نظیر و یه افتخار و مباهات است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران نمونه برجسته ای از ولایتمداری، اخلاق مداری، صلابت و قدرت است و همانطور که رهبر معظم انقلاب تأکید کردند«باید با تمام قدرت بر اقتدار و آمادگی خویش بیفزایند».

حجت الاسلام جعفرزاده افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی همواره سدی در برابر توطئه‌های دشمنان بوده و در سایه دوراندیشی و اقتدار فرمانده کل قوا خوش درخشیده و قدرتمند در برابر هر تنشی ایستاده است.

وی افزود: نیروهای ولایت‌مدار ارتش در دوران دفاع مقدس با همه توان در بخش‌های دریایی، زمینی و هوایی از کیان ایران اسلامی دفاع کرده و برای قطع کردن دست متجاوزان از خاک میهن اسلامی حماسه‌های بزرگ و به یادماندنی خلق کردند که همواره بر تارک تاریخ این مرز و بوم خواهد درخشید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان افزود: ایران اسلامی به برکت وجود نیروهای مسلح به‌ویژه ارتش، قدرت مطلق منطقه را دارد و سبزپوشان نظام باید با اتکا بر داشته‌ها و ظرفیت‌های موجود و تقویت آموزه‌های دینی همواره به فکر پیشرفت این نهاد باشند و با ابداعات در زمینه‌های مختلف جنگی و نظامی، جایگاه خود را هر روز در بین قدرت‌های نظامی دنیا مستحکم‌تر کند.

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha