دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ |۱۹ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 27, 2024
سپاه

حوزه/سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از خرم آباد ، به مناسبت فرارسیدن «سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم»

در آستانه فرارسیدن دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یاد بنیانگدار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) را گرامی می داریم که با بصیرت و دوراندیشی خویش شجره طیبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بنیان نهاد.

اکنون پس از چهار دهه فعالیت این نهاد انقلابی، شاهد تاثیرگذاری بسیار زیاد سپاه در عرصه های مختلف هستیم که نشان داد امام راحل با تاسیس سپاه به دنبال تحقق بخشیدن به آیه شریفه «وَ اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَ مِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِه عَدُوَّ اللهِ وَ عَدُوَّکُم»، تحت فرماندهی عالی ولی فقیه بودند.

سپاه پاسداران در این سال‌ها علاوه بر نقش آفرینی در عرصه های مختلف ایران اسلامی نقش غیر قابل کتمان در شکل گیری محور مقاومت و مبارزه با ایادی ظلم و مستکبران دنیا داشته و نقطه قوت و پشتیبانی برای مستضعفان و آزادی خواهان سراسر عالم‌ بوده است.

این نقش بی بدیل این روزها که ایران اسلامی در تقابل مستقیم با رژیم کودک کش و وحشی صهیونیستی قرار دارد با تنبیه قاطعانه و افتخارآمیز این جرثومه فساد خود را بیش از پیش نشان داد که باعث حیرت و واهمه دشمنان و امیدواری دوستان خود شد.

سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان ضمن گرامیداشت این روز پیروزی جبهه مقاومت و مسلمانان سراسر عالم را بر ظالمان و مستکبران از خداوند متعال مسئلت دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha