دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ |۱۹ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 27, 2024
امام جمعه جم

حوزه/ امام جمعه جم با بیان اینکه امروز این فرمایشات در عملیات غرورآفرین وعده صادق مصداق پیدا کرد، گفت: هم در اقتدار موشکی و هم پرتاب ماهواره نور توسط سپاه پاسداران به فضا، مجدداً اقتدار و صلابت کشور به رخ جهانیان کشیده شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، به مناسبت سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، حجت الاسلام محمدی امام‌ جمعه جم به همراه تعدادی از اعضای ستاد نماز جمعه امروز با سرهنگ پاسدار محمد خلیلی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان جم دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام محمد محمدی در این دیدار ضمن تبریک سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تمامی پاسداران و پرسنل سپاه، بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی متعهد، مردمی و برخاسته از ملت غیور ایران بوده و امنیت کنونی کشور مرهون فداکاری همه‌ مردم ایران اسلامی و غیور مردان نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی و به ویژه سپاه پاسداران است که در سخت ترین شرایط یاور مردم و نظام اسلامی و حافظ کشور بودند و خواهند بود.

وی افزود: حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: من از سپاه راضی هستم و به‌ هیچ‌ وجه نظرم برنمی‌گردد؛ اگر سپاه نبود، کشور هم نبود.

امام جمعه جم با بیان اینکه امروز این فرمایشات در عملیات غرورآفرین وعده صادق مصداق پیدا کرد، گفت: هم در اقتدار موشکی و هم پرتاب ماهواره نور توسط سپاه پاسداران به فضا، مجدداً اقتدار و صلابت کشور به رخ جهانیان کشیده شد.

امام جمعه جم ضمن تشکر از همراهی ها و تلاش های فرمانده، پرسنل و بسیجیان سپاه ناحیه جم، تصریح کرد: گفته‌های دشمنان هرگز از وحدت و همدلی ما نمی‌کاهد بلکه این انسجام را روز به روز بیشتر می کند.

سرهنگ پاسدار محمد خلیلی، فرمانده سپاه ناحیه جم در ادامه ضمن تشکر از مسئولین و تبریک دوم اردیبهشت ماه و پیروزی عملیات وعده صادق، افزود: سپاه در تمام مواقع حساس یار و یاور انقلاب بودند و دشمنان همواره در حال طراحی نقشه های مختلف برای ضربه زدن به ایران اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه نیروهای ولایتمدار آماده حفاظت از کیان کشور هستند، اظهار داشت: سپاه پاسداران در راه نظام و خدمت به انقلاب با تمام توان و تجهیزات در عرصه های سازندگی، محرومیت زدایی، فرهنگی و ... در خدمت انقلاب و نظام است.

فرمانده سپاه ناحیه جم خاطرنشان کرد: هر کسی در هر لباسی در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی قدم بردارد پاسدار واقعی است و قطعا هدف همه مسئولان عزیز خدمت است و ان شاالله خداوند توفیق بدهد تا بتوانیم در مسیر حق انجام وظیفه کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha