سه‌شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ |۱۶ محرم ۱۴۴۶ | Jul 23, 2024
کارشناسان علمی

حوزه/ نشست هم‌اندیشی مسئولان و کارشناسان علمی با هدف تبیین امور محوله به مدارس در امر پژوهش به همت اداره برنامه‌ریزی و ارزیابی پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

حجت‌الاسلام یزدانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه از مشهد، با اشاره به اهمیت پژوهش در مدارس علمیه خراسان، گفت: اولین نشست هم‌اندیشی مسئولان و کارشناسان این حوزه با هدف تبیین امور محوله به مدارس علمیه از سوی اداره برنامه‌ریزی و ارزیابی پژوهشی، یک‌شنبه ۱۷ تیرماه در محل ساختمان شماره دو مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

مسئول اداره برنامه‌ریزی و ارزیابی پژوهشی با تأکید بر نقش کادر مدارس در اعتلای پژوهش در میان طلاب حوزه علمیه خراسان، به اهمیت برگزاری چنین نشست‌هایی اشاره کرد و گفت: مسئول پیگیری امور محوله به مدارس در امر پژوهش مسئولان و کارشناسان علمی مدارس هستند، که خط مقدم فعالیت‌ها مربوط به صف است.

وی در پایان ضمن تشکر از حضور مسئولان و کارشناسان علمی مدارس در این نشست هم‌اندیشی، افزود: در این نشست معاون علمی حوزه خراسان، مدیر پژوهش معاونت علمی و ادارات مدیریت پژوهش به تبیین ضرورت پژوهشی و شرح وظایف کارشناسان علمی پرداختند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha