دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ |۸ محرم ۱۴۴۶ | Jul 15, 2024
کد خبر: 345821
۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۷
فراخوان

حوزه/با توجه به استقبال طلاب از مسابقه نشریه نگاری طلاب با موضوع سبک زندگی فاطمی،دفتر امور فرهنگی معاونت تهذیب حوزه های علمیه، زمان ارسال آثار به این مسابقه را تمدید کرد.

 به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام محمد کارگر مطلق، با اعلام این مطلب  خاطرنشان ساخت: این مسابقه به همت بخش نشریات تجربی دفتر امور فرهنگی معاونت تهذیب و  با هدف شناسایی و تشویق طلاب مستعد در زمینه نشریه نگاری برگزار می گردد.

مسئول بخش نشریات تجربی دفتر فرهنگی معاونت تهذیب حوزه های علمیه، با بیان اینکه این مسابقه، با موضوع سبک زندگی فاطمی برگزار خواهد شد، افزود: مسابقه نشریه نگاری طلاب سراسر کشور همزمان با ایام فاطمیه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی، سبک زندگی فردی، اخلاقی ، اجتماعی و سیاسی حضرت زهرا(س) را از جمله محورهای مهم این مسابقه اعلام و تصریح کرد: داوری نشریات رسیده در دو قالب، مجموعه نشریه و ستونهای نشریه، به صورت مجزا  انجام و به برگزیدگان این مسابقه جوایزی اعم از کمک هزینه عمره، عتبات و 50 سفر مشهد مقدس به همراه خانواده و ... اهداء خواهد شد.

حجت الاسلام کارگر مطلق ، با یادآوری این مطلب که این مسابقه با مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و مدیریت فرهنگی حوزه علمیه قم برگزار می گردد،خاطرنشان ساخت: 13 اسفندماه آخرین مهلت ارسال آثار طلاب اعم از "نشریه دیواری، دفترچه ای، بروشوری، تک برگی و ..."  بود ولی با توجه با توجه به درخواست ها و همچنین استقبال طلاب، زمان ارسال آثار تا 26 اسفندماه سال جاری  تمدید شد و علاقه مندان باید  آثار خود را از طریق ایمیل و به صورت دیجیتالی با فرمت jpg به آدرس dfa.tahzib@ismc.ir    ارسال نمایند.

گفتی است: علاقه مندان شرکت در این مسابقه می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایتww.farhangi.tahzib-howzeh.ir   مراجعه و یا با  شماره تلفن 09104646750 تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha