شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ | May 30, 2020
حجت الاسلام علیرضا انجم شعاع

حوزه/ دبیر جشنواره علامه حلی(ره) کرمان از ارسال یک هزار و ۵۲۲ اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد.

حجت الاسلام علیرضا انجم شعاع، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، در کرمان، با اشاره به اهمیت پژوهش در حوزه، اظهار داشت: امروز آنچه منجر به تولید علم می شود، امور پژوهشی است که باید مورد توجه قرار گیرد؛ از امور مهم در حوزه های علمیه، جشنواره های پژوهشی همچون جشنواره علامه حلی (ره) است.

وی تصریح کرد: امسال نیز بحمدالله در هشتمین جشنواره طلاب جوان علامه حلی (ره) که برای سومین سال پیاپی در استان کرمان به شکل استانی برگزار شد، شاهد رشد و استقبال چشمگیری از حضور طلاب پزوهشگر و همکاری اساتید و مدیران و معاونین پژوهش مدارس بودیم.

دبیر جشنواره علامه حلی (ره) کرمان یادآور شد: مجموع آثار سال گذشته این استان، یک هزار و 270 اثر بود؛ اما در این دوره آمار آثار به تعداد یک هزار و 522 اثر در قالب های گوناگون افزایش یافته است که از این تعداد، 360 اثر مربوط به حوزه علمیه خواهران و یک هزار و 162 اثر مربوط به حوزه علمیه برادران بوده است.

حجت الاسلام انجم شعاع خاطرنشان ساخت: این آثار هم به لحاظ انتخاب موضوع و هم به لحاظ ساختاری از استانداردهای نسبتا مطلوبی برخوردار بوده اند.

وی تصریح کرد: مراسم اختتامیه این جشنواره، روز پنجشنبه، دوم دی ماه در تالار برق استان برگزار و در آن از 30 نفر از منتخبین این جشنواره با حضور اساتید و مدیران مدارس علمیه استان تقدیر به عمل خواهد آمد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =