شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 15, 2020
آیت الله موسوی جزایری ، نماینده ولی فقیه در خوزستان

حوزه/ نماینده ولی فقیه در خوزستان، با بیان اینکه آموزشي كه توسط روحانيون در مدارس امين صورت می‌گیرد از كيفيت بالايي برخوردار است، بر ضرورت آموزش مهارت های شغلی به دانش آموزان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه» در اهواز، آیت الله موسوی جزایری، در دیدار با وزیر آموزش و پرورش، با بیان اینکه آموزش و پروش باید با آموزش مهارت‌های شغلی به دانش آموزان، به تولید و رونق اشغال کمک کند، اظهارداشت: يكي از معضلات موجود در استان خوزستان بيكاري بوده و از دلايلي كه براي بيكاري جوانان عنوان می‌شود، نداشتن مهارت‌های لازم است؛ از اين رو انتظار می‌رود یک سری مهارت‌های آموزشی در مدارس تحصیلی به دانش آموزان ارائه شود.

وی با تأکید بر لزوم ارائه آموزش‌های عملي در مدارس تحصیلی، گفت: نبايد وقت دانش آموزان فقط براي حضور در کلاس‌های درس صرف شود بلكه لازم است تحت آموزش‌های كارگاهي نيز قرار گرفته و با فنون و علوم عملی به‌صورت عملياتي آشنا شوند.

امام جمعه اهواز، با بیان اینکه ادارات سراسر کشور به دلیل ازدحام جمعیت برای اشتغال، در حال انفجار هستند، افزود: بايد تربیت دانش آموزان به‌صورت باشد که در آینده جذب بازار کار آزاد و خصوصی شوند.

آیت الله موسوی جزایری، با تأکید بر اینکه آموزش‌وپرورش بايد منشأ فعالیت‌های انقلابي باشد، تصریح کرد: لازم است با سوق دادن دانش آموزان به سوی آموزش‌های عملی، فعالیت‌های انقلابی را در مدارس تحصیلی نهادینه کنیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان، با اشاره به فعالیت‌های مثبت آموزش پرورش استان خوزستان عنوان کردند: آموزش‌وپرورش خوزستان فعالیت‌های بسیار مثبتی را در راستاي پيشبرد اهداف آموزشي استان خوزستان انجام داده كه اين امر براي ما نعمتی جهت ایجاد آرامش محسوب می‌شود.

وی در پایان از اقدامات بسیار مطلوب مدیرکل آموزش‌وپرورش خوزستان تقدیر کرد و با بیان اینکه آموزشي كه توسط روحانيون در مدارس امين صورت می‌گیرد از كيفيت بالايي برخوردار است، اظهارداشت: پشتیبانی‌هایی که آموزش‌وپرورش از مدارس امین در استان انجام داده سبب درخشش این مدارس و استقبال فراوان مردم از آن‌ها شده است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8