یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ | Jul 12, 2020
ابتکار

حوزه/ دفتر معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص خبر تکذیبیه دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی توضیحانی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری«حوزه»، نظر به انتشار تکذیبیه دفتر آیت‌‌الله مکارم شیرازی درخصوص ملاقات معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با ایشان، توضیحات زیر در این مورد ارایه شد:

پس از جلسه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با معاون رییس‌‌جمهور، خبرگزاری خانه ملت خبری را منتشر کرد که موضوع ملاقات در آن خبر آمده بود، در حالی که معاون رییس‌‌جمهور در جلسه فراکسیون از ملاقات خود با آیت‌الله مکارم شیرازی سخنی نگفته و این بخش از خبر اشتباه بوده است. به همین دلیل پس از پیگیری با خبرگزاری خانه ملت این مطلب از متن خبر حذف شد. همچنین با سایر خبرگزاری‌‌‌ها که به نقل از خانه ملت، خبر را منتشر کرده بودند صحبت شد و آنها نیز این اشتباه خبری را حذف کردند.

در مصاحبه مطبوعاتی معاون رییس‌‌جمهور به مناسبت هفته زن و روز مادر در تاریخ نهم اسفند نیز ابتکار به خبرنگاران تاکید کرد که نقل قولی که از وی در رابطه با ملاقات با حضرت آیت‌‌‌الله مکارم شیرازی طی روزهای اخیر مطرح شده بود، اشتباه است و چنین ملاقاتی انجام نشده است.

این تذکر در خبرهای مصاحبه مطبوعاتی مورد اشاره آمده و ده‌ها خبرنگار شاهد آن بوده‌‌اند. همچنین در گفت‌وگوی تلفنی با جناب آقای دولتمند در دفتر آیت‌‌الله مکارم شیرازی نیز توضیحات در مورد اشتباه بودن این خبر ارایه شده بود؛ اما متاسفانه این خبر اشتباه به سرعت و قبل از تصحیح در رسانه‌ها منتشر شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8