سه‌شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 27, 2021
حاج احمد ولی ، جانباز ۶۰ درصد دفاع مقدس

حوزه/ مداح جانباز قمی گفت: دفاع از انقلاب و ارزش های اسلامی امروز مهم ترین وظیفه ماست و جانبازان در این راستا پیشگام جامعه هستند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حاج احمد ولی، جانباز 60 درصد دفاع مقدس در دیدار اعضای سازمان بسیج مداحان استان قم، با اشاره به مطلب فوق، اظهار داشت: جانبازان عزیز ما با وجود تحمل سختی ها و مرارت های بسیار در طول زندگی، همگی پای انقلاب و ارزش ها و امام و ولایت ایستاده و امروز در تبعیت از رهبر معظم انقلاب ، تردیدی به خود راه نمی دهند.

وی که پیش از شروع عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه به افتخار جانبازی نائل آمده است، افزود: بنده در قسمت پدافند بودم که بر اثر بمباران دشمن، از ناحیه پا مجروح شدم به طوری که پای راستم از زیر زانو قطع شد و پای چپم نیز از کار افتاد و در ضمن ترکش بسیاری به بدنم وارد آمد.

این جانباز مداح با اشاره به این که در دوران دفاع مقدس نیز به اجرای برنامه مداحی و سینه زنی می پرداخته است، گفت: پدر بنده نیز از انقلابیون با سابقه قم در جریان قیام 15 خرداد سال 42 بوده و در ضمن یکی از برادرانم جانباز شیمیایی است ولی با همه این مسایل همه اعضای خانواده ام در خدمت اسلام و قرآن و اهل بیت(ع) هستند.

وی همچنین از مداحان جوان خواست که ضمن تقویت بصیرت دینی و سیاسی خود از اشعار و سبک های مناسب در برنامه مداحی خود استفاده کنند تا خدای ناکرده موجب وهن اهل بیت (ع) و مذهب نشوند.

۳۱۳/۸

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8