دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 10, 2020
احتکار

حوزه/ حوزه علمیه مازندران در بیانیه ای بر ضرورت تبعیت مسؤولان از رهنمودهای مقام معظم رهبری در برخورد با مفسدان و مخلال اقتصادی کشور تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از مازندران، حوزه علمیه مازندران امروز در بیانیه ای بر ضرورت تبعیت مسؤولان از رهنمودهای مقام معظم رهبری در برخورد با مفسدان و مخلال اقتصادی کشور تأکید کرد.

در این بیانیه آمده است: ملت متعهد ایران و شهید پرور دیار علویان استان مازندران در این ایام شاهد رهنمودهای راهگشا و امید بخش رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران امام خامنه ای، در پاسخ به نامه رئیس قوه قضائیه بوده است. 

در این برهه حساس جنگ نرم همه جانبه نظام سلطه شیطانی و شرایط سختی که دشمنان انقلاب و مردم، کشور را تحریم کرده‌اند، و از طرفی عده ای با احتکار کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و گرانفروشی، در ایجاد اختلال ساختار اقتصادی و ناامنی روانی جامعه با دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و ملت سرافراز و مقاوم ایران همسو شده اند.

 طلاب و اساتید و مدیران و کارکنان حوزه علمیه استان شهید پرور و لاله خیز مازندران، ضمن حمایت قاطعانه از فرامین مقام معظم رهبری؛ از ریاست محترم قوه قضائیه انتظار داریم با مفسدان اقتصادی و قاچاقچیان و دامن زنندگان به ناامنی افکار عمومی در چرخه تولید و توزیع برخورد جدی و عادلانه و فوری داشته باشند. 

 حوزه مقدسه مازندران از دولتمردان خواهان است با برنامه‌ریزی درست اقتصادی به مطالبات مردم و مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8