شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ | Jan 16, 2021
آیت الله محمد تقی مدرسی

حوزه/ آیت الله مدرسی از علمای عراق با بیان اینکه برخی رسانه های مزدور به دنبال فتنه انگیزی در عراق هستند، بر ضرورت مسالمت آمیز بودن تظاهرات تاکید کرد.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، آیت الله سید محمد تقی مدرسی از علمای عراق نسبت به برخی رسانه های مزدور که برای فتنه انگیزی میان ملت عراق تلاش کرده و به جنگ داخلی و نابودی دستاوردهای عراقی ها در سال های اخیر دعوت می کنند، هشدار داد.

ایشان در سخنرانی هفتگی دفتر خود در کربلا که جمعی از زائران و مجاوران حضور داشتند، بر حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز تاکید کرد و ویرانی ها و تعطیلی زندگی را محکوم نمود و گفت: این مشکلات در نتیجه فریب برخی جوانان از صفحه های شبکه اجتماعی به وجود آمده که توسط طرف های مشکوک، حمایت مالی می شوند.

آیت الله مدرسی دلیل تأثیر پذیری برخی جوانان از رسانه های فتنه انگیز را نبود تربیت درست دانست و گفت: این تربیت صحیح فرد را در مقابل رسانه منحرف و گمراه کننده حفظ می کند.

تربیت نسل جدید بر اساس فرهنگ سالم و برگرفته از ارزش های والا

ایشان حوزه های علمیه و مؤسسات آموزشی کشور را به عمل به مسئولیت خود در تربیت نسل جدید بر اساس فرهنگ سالم و برگرفته از ارزش های والا دعوت کرد.

این عالم عراقی بار دیگر معترضان و نیرو های امنیتی را به دوری از انواع خشونت دعوت کرد و بیان داشت: همگی در این وطن برادر هستند و نباید خون هیچ مسلمانی بدون دلیل شرعی ریخته شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8