شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | Sep 19, 2020
جامعه اسلامی بردفورد خواستار تغییر نام توهین آمیز یک رستوران شدند

حوزه/ رستورانی در بردفورد انگلستان، که در نزدیکی محل زندگی مسلمانان قرار گرفته، نام اهانت آمیزی بر روی خودش گذاشته و مردم با فرستادن نامه هایی خواستار تغییر اسم این غذاخوری شدند.

 به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از americanow، جامعه اسلامی بردفورد در انگلستان خواستار تغییر نام «توهین آمیز»  در نزدیکی محل زندگی شان شدند، اما صاحب ستوران حاضر به برداشتن نام نیست.

مسلمانان ضمن بیان اینکه نام «خوک های حریص» نام مناسبی برای یک رستوران نیست، از این غذاخوری و ساندویچ فروشی خواستند به جامعه اسلامی محلی احترام گذاشته و نام رستوران را تغییر دهد.

در نامه ای که از سوی مسلمانان نوشته شده آمده است: من برای شما این نامه را می نویسم و از سوی کل جامعه به شما اطلاع می دهم که نام تجاری فروشگاه شما و تابلوی شما برای رهگذران، اعضای جامعه بسیار اشتباه، منزجرکننده، شرم آور و توهین آمیز است. لطفا سریعا نام فروشگاه خود را به چیز دیگری تغییر دهید که اهانت آمیز نباشد.

 در ادامه این نامه آمده است: از عقل سلیم استفاده کنید. این شیوه ای است که باید از آن برای نامگذاری فروشگاه تان استفاده کنید. همه افراد جامعه به اعتقاد شما موافق نیستند و همه از اسم های احمقانه و بی معنی خوششان نمی آید.

  این نامه افزود: اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که نام احمقانه را از صفحه تابلوی مغازه تغییر داده و از شر خوک ها خلاص شوید. همه مردم نام خوک های حریص و تصاویر خوک ها را خوشایند نمی دانند و همه آنها گوشت خوک مصرف نمی کنند.

در این نامه سپس پیشنهاد شده است که چگونه کافه بهتر می شود و برای جذب مشتری مواد غذایی بهتری می توان در آن مصرف کرد و از رژیم های غذایی حلال و گیاهی استفاده نمود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8