پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ | Oct 22, 2020
تصاویر/ اردوی جهادی طلاب مدرسه علمیه شهید صدوقی فاز ۵ قم و موسسه فقهی علی بن موسی الرضا(ع) در منطقه سیل زده الهایی خوزستان

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مومنی از اعزام اولین گروه طلاب جهادی حوزه علمیه اصفهان به مناطق سیل زده سیستان وبلوچستان خبرداد.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اصفهان، در ارتباط با وقوع سیل در منطقه سیستان و بلوچستان اظهار کرد: نظر به فرمایش رهبر معظم انقلاب در رابطه با رسیدگی به مردم سیل زده و آسیب دیده سیستان و بلوچستان توسط مسئولان و اقشار مردم و لزوم ورود در این صحنه، طلاب حوزه علمیه اصفهان که در حوادث مشابه، جزء پیشگامان فعالیتهای جهادی در کشور بودند، بحمد الله در این زمینه نیز وارد میدان شدند.
وی افزود: اولین گروه از طلاب جهادی از حوزه علمیه اصفهان که متشکل از ۲۰ نفر از طلاب هستند، به منطقه اعزام شدند و این اعزام ها به صورت متناوب برای خدمت به هموطنان در حال انجام است.
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان ادامه داد: با توجه به اینکه مردم سیستان و بلوچستان از نظر معیشتی در وضعیت مناسبی قرار ندارند، حوزه علمیه اصفهان از نظر جمع آوری مایحتاج و ارسال آن منطقه به نیز در حال اقدام است.
وی ادامه داد: گروه اول از طلاب با هدف خدمت و همچنین شناسایی کمبودها و سازمان دهی امور، وارد منطقه شدند تا ان شاء الله در جهت خدمت حداکثری و سازمان یافته بتوانیم بهترین خدمت و اثرگذاری را برای مردم سیستان و بلوچستان داشته باشیم.
حجت الاسلام و المسلمین مومنی در پایان خاطرنشان کرد: پس از وصول گزارشات توسط گروه اعزام شده، فراخوان طلاب و اعزام های هفتگی و سازمان یافته و همچنین ارسال اقلام درخواستی و مورد نیاز هر بخشبه فراخور نیاز آن بخش، به منطقه اعزام خواهند شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8