شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ |۵ رجب ۱۴۴۱ | Feb 29, 2020
دوره­ های مهارت افزایی ترنم اندیشه

حوزه/ دوره­ های مهارت افزایی ترنم اندیشه(اندیشه­ ورزی پیرامون مباحث انقلاب اسلامی) از سوی اداره مطالعات سیاسی معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت با همکاری مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه اداره مطالعات سیاسی معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت با همکاری مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران، دوره های حضوری ترنم اندیشه با رویکرد اندیشه ورزی پیرامون مباحث انقلاب اسلامی ویژه خواهران طلبه برگزار می کند.

برپایه این گزارش: دوره‌های آموزشی مهارتی ترنم اندیشه با رویکرد روشی و نظری، به صورت ۱۵۶ ساعت (۷۸ جلسه) و هفت دوره حضوری در استان قم و به صورت مجازی و غیر حضوری در سایر استان ها برگزار خواهد شد که با جمع ساعت های کارگاه، ساعات دوره بیش از ۲۰۰ ساعت خواهد رسید.

دوره های حضوری در استان قم به صورت پنجشنبه ها ساعت ۸ تا۱۲ (۲ جلسه، ۴ ساعت) برگزار می­ گردد. برای هر ۴ ساعت آموزشی ۲ ساعت کارگاه و نیز ۲ ساعت مباحثه در نظر گرفته شده است که موظفی شرکت­کنندگان است.

به جهت بهره­ وری و کاربردی بودن دوره، متربیان هر دوره موظف به مباحثه و شرکت در کارگاه پژوهشگری و کنشگری اجتماعی سیاسی هستند و  برای آنها روش­های تحقیق و مسائل پیرامون محور دوره تشریح خواهد شد تا در آن محور به فعالیت بپردازند و ارزیابی دوره را با موفقیت سپری کنند.

۳۱۳/۳۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =