پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ | May 28, 2020
اباذر جعفری

حوزه/ جذب و ساماندهی مبلغان تخصصی در دستور کار اداره کل تبلیغ تخصصی است. این اداره کل در نظر دارد تا با استفاده از ظرفیت طلاب و برطرف کردن خلأ موجود در جامعه، از میان مبلغان توانمند اقدام به جذب مبلّغ کند.

به گزارش خبرگزاری حوزه اباذر جعفری مدیرکل تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگویی با اشاره به اهمیت ساماندهی جذب و اعزام مبلغان تخصصی گفت: جذب و ساماندهی مبلغان تخصصی در دستور کار اداره کل تبلیغ تخصصی است. این اداره کل در نظر دارد تا با استفاده از ظرفیت طلاب و برطرف کردن خلأ موجود در جامعه، از میان مبلغان توانمند اقدام به جذب مبلّغ کند.

وی ادامه داد: ما در در موضوعاتی مانند: اندیشه سیاسی اسلام (انقلاب اسلامی، ولایت‌فقیه)، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی (اعتیاد، طلاق، مفاسد اخلاقی و ..)، مقابله با ادیان و فرق انحرافی، سواد مصرف کالای فرهنگی و تبلیغ در محیط های خاص مانند: مدارس، مراکز درمانی و توان‌بخشی، یا تبلیغ برای مخاطب خاص مانند کودک و نوجوان، نابینایان، ناشنوایان، پذیرای مبلغان مختصص هستیم.

مدیرکل تبلیغ تخصصی خاطرنشان کرد: در این راستا و در جهت تسهیل در تشکیل پرونده تبلیغ تخصصی سامانه‌ای راه‌اندازی شده است که مبلغان توانمند تمامی اطلاعات و مدارک علمی، مهارتی و سوابق خود را در آن درج نمایند تا پس از بررسی مدارک و اطلاعات درج‌ شده بر اساس تخصص‌های درخواستی پذیرش گردند.

313/32

نظرات

  • محمد IR ۱۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
    0 0
    آدرس سامانه چرا در خبر نیامده؟

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =